Poznań za pół ceny 2020
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PARTNERÓW AKCJI
Informacje i regulamin akcji
13. edycja akcji "Poznań za pół ceny" odbędzie się w weekend 02-03 maja 2020 roku.
Do współpracy zapraszamy wszystkie miejsca, atrakcje i inicjatywy o charakterze turystycznym lub rekreacyjnym. Główne kategorie atrakcji to: obiekty noclegowe, gastronomia, muzea i kultura, rekreacja i sport, program turystyczny i wycieczki.

▶ Celem akcji jest promocja turystyczna Poznania i okolic w granicach Metropolii Poznań: http://poznan.travel/uploaded/File/mapy/mapa_PLOT(5).png
▶ Główną zasadą udziału w akcji jest zaproponowanie uczestnikom dokładnie takich samych produktów i usług, jakie są dostępne na co dzień, jednak w cenach obniżonych o 50%.
▶ Oferta musi być dostępna przez cały czas trwania akcji, tj. 02-03.05.2020 (dla obiektów noclegowych 01-03.05.2020), przy czym możliwe jest dobrowolne przedłużenie trwania promocji.
▶ Możliwe jest zgłoszenie jednego obiektu w kilku kategoriach z różną ofertą, odpowiadającą kategoriom (np. hotel, restauracja itp.).
▶ Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu oferty do udziału akcji podejmuje koordynator akcji.
▶ Główny nabór partnerów kończy się 10 kwietnia 2020 - partnerzy, którzy zgłoszą swój udział w tym okresie zostaną uwzględnieni w najważniejszych kampaniach promocyjnych, ukierunkowanych na turystów.
▶ Jesteśmy otwarci na różne pomysły i nowe idee, szczególnie w ramach programu turystycznego - staramy się, by w dużym stopniu był on bezpłatny dla uczestników.
▶ Poznań za pół ceny jest chronionym znakiem towarowym "Poznań za pół ceny" (nr świadectwa R-248492).
▶ Koordynatorem akcji jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.
Pełen regulamin akcji dostępny na stronie: https://www.poznanzapolceny.pl/regulamin - prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: polceny@plot.poznan.pl, tel. +48 61 878 5887
www.poznanzapolceny.plfacebook.com/polceny
Akceptacja regulaminu akcji "Poznań za pół ceny" *
Akceptacja regulaminu jest koniecznym warunkiem udziału w akcji.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna. Report Abuse