Formularz zgłoszeniowy na Antykonferencję
Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety celem zgłoszenia się na spotkanie w formule Otwartej Przestrzeni (Open Space Technology) "Kobiety w dialogu 3. Odcinamy metki. Rozmowy o rynku pracy", które odbędzie się 16.11.2019 w Studenckim Centrum Kultury w Opolu.

.

Kto może przyjść?

Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób – kobiet, mężczyzn i osób niebinarnych, dla których poruszany temat jest ważny i które chcą dzielić się swoim doświadczeniem, a także wspierać i wspólnie działać. Jest to wydarzenie otwarte i bezpłatne.
Jak najbardziej można przyjść z dziećmi.

Partnerem spotkania jest Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, a finansowane jest ze środków Fundacja Batorego.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo informujemy, że jesteśmy Państwa administratorem danych osobowych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest Fundacja Laboratorium Zmiany z siedzibą ul. Polna 15, 49-100 Niemodlin, nr KRS: 0000571454
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w zakresie: imię i nazwisko oraz adres email, w celu realizacji usługi newsletter na podstawie art. 6 ust. 1 lit a – zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
- Pana/Pani dane nie będą udostępnianie odbiorcom danych.
- Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na korzystanie z usługi newsletter. Wycofanie zgody następuje za pośrednictwem zgłoszenia na adres mailowy zarzad@laboratoriumzmiany.org
- Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.
- W przypadku wyrażenia zgody ma Pan/Pani prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa do wycofania zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
- Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
- Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem korzystania z usługi newsletter.
- Administrator Danych Fundacja Laboratorium Zmiany informuje, iż nie będzie wykorzystywał Pana/Pani danych osobowych do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, które opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje wobec Pana/Pani skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Pana/Panią wpływa.
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Jakie są Pani/Pana oczekiwania?
Your answer
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – Fundacja Laboratorium Zmiany z siedzibą ul. Polna 15, 49-100 Niemodlin, nr KRS: 0000571454, w zakresie: imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej, w celu korzystania z prowadzonej przez ADO Fundację Laboratorium Zmiany usługi newsletter. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO Fundacja Laboratorium Zmiany, poprzez rezygnację z korzystania z usługi newslettera złożoną przez adres mailowy zarzad@laboratoriumzmiany.org , co skutkować będzie usunięciem mojego adresu email z listy dystrybucyjnej usługi newsletter. Mam prawo dostępu do treści swoich danych. Podanie moich danych jest dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Semper Avanti. Report Abuse