Pieteikuma anketa mācību kursam ''Atrodi Savu Aizraušanos Līderiem'', kas notiek projekta ''No idejas līdz produktam globālajā tirgū'' ietvaros.

Ja esi no KURZEMES no 13 līdz 30 gadu vecumam, šis domāts tieši Tev!

Mācību kurss ''Atrodi Savu Aizraušanos Līderiem '', kas notiek projekta ''No idejas līdz produktam globālajā tirgū'' ir BEZ MAKSAS un notiek ONLINE no 04.06.2022. līdz 22.06.2022.

Par ko būs mācību kurss?
Pašsajūtas nozīme ikdienas lēmumu pieņemšanā un pašsajūtas regulācijas mehānismi.
Flow un Anti-Flow principi, to notiekšana un izmantošana.
Vērtību definēšana.
Komunikācijas principi, izmantojot metodi ''Jā, un...''
Dažādu savas potenciālās uzņēmējdarbības, darbošanās jomu izvērtēšana.
Uzņēmējdarbības, darba industrijas definēšana.
Idejas pārbaudes un ieviešanas pirmie soļi.
 
Obligātie jautājumi ir atzīmēti ar (*)
Saņemtie dati no šīs pieteikšanās anketas tiks izmantoti tikai projekta mērķiem un saziņai projekta ietvaros. Tavi dati mums ir nepieciešami, lai varētu nodrošināt Tavu dalību projektā. Tavi dati - vārds, uzvārds, ziņas par pilsētu, novadu, kurā deklarēta Tava dzīvesvieta, tiks nodoti projekta uzraudzītājiem, tas nepieciešams projekta atskaišu nodrošināšanai. Tava kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai mācību projekta ietvaros, lai veiktu Tavu pievienošanas tiešsaistes mācību videi un nosūtītu Tev gala aptaujas anketas, un tā netiks nodota trešajām personām.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Video aicinājums uz mācību kursu:
Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.
1. Vārds, Uzvārds *
2. E-pasta adrese *
3. Ja vēlies, uzraksti savu telefona numuru, gadījumā, ja mūsu e-pasts nokļūs spamā, un Tu nebūsi saņēmis ziņu, tad sazināsimies ar Tevi telefoniski.
4. Vecums (nepieciešams, lai apliecinātu savu atbailstību mācību projektam). *
5. Pilsēta vai apdzīvota vieta (dalībniekam ir jābūt deklarētai dzīvesvietai Kurzemē). *
6. Kur Tu mācies (mācību iestāde) vai strādā (industrija vai uzņēmums)? Ja esi darba meklējumos vai darbu esi zaudējis/aizgājis, atzīmē to un uzraksti, kādā nozarē esi strādājis pirms tam. *
7. Kāda ir Tava pieredze vadīt procesus, aktivitātes, organizācijas vai uzņēmumus? *
8. Kāds ir Tavs mērķis tuvāko 3 - 10 gadu laikā? *
Tiešsaistes mācību kursā varēsi iepazīties un, iespējams, vienoties par sadarbību nākotnē ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem no Kurzemes!
9. Kāpēc nolēmi pieteikties mācību kursam? *
Dažas formalitātes
Kā parasti :)
10. Apliecinājums par dzīvesvietu. *
Required
12. Reģistrējoties mācību kursam, piekrītu manu datu izmantošanai ‘’11humans’’ mācību tīklā un vebināros. Tev jebkurā brīdī būs iespēja izdzēst savu profilu un līdz ar to visus datus, ko esi ievadījis sociālajā tīklā ‘’11humans’’. Pieteikumu anketas un mācību procesa datu apstrādi veic SIA ''11 humans'', reģ. nr. 40203254512, adrese: Vējavas iela 10/2-26, Rīga, LV-1035. *
Required
Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy