Přihláška na online kurz Příběhy v improvizaci
Máme radost, že se s námi chceš rozvíjet. Začni se těšit, protože Tě čeká kurz, na který jen tak nezapomeneš :)
Email *
Jméno a příjmení *
Telefon *
Kolik je ti let? *
Znáš někoho, kdo se na kurz hlásí?
Pokud ano, napiš nám v jakém vztahu jste, ať víme do čeho jdeme. Přátelé, sourozenci, partneři...
Krátce se nám představ, ať víme s kým budeme mít tu čest. *
DŮLEŽITÉ INFORMACE
ČAS A MÍSTO
Kurz bude probíhat každou STŘEDU od 18:00 do 19:30 od 24. února do 31. března 2021. Jedná se o 6 lekcí po 90 minutách. Setkání proběhne v aplikaci www.zoom.us.

CENA
➤ 1 900 Kč pro přihlášky zaplacené do 20. 2. 2021
➤ 2 200 Kč po termínu
Platební údaje Ti pošleme na mail.

STORNO PODMÍNKY
Kurzovné nevracíme. Můžeš za sebe sehnat náhradníka. V takovém případě Ti po jeho zaplacení rádi vrátíme plnou částku. V případě zdravotních problémů nebo nečekaných komplikací se domluvíme individuálně.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Tvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Paleťáci, z.s., pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš s důležitými informacemi a zpracováním osobních údajů? *
Dokumentace *
Souhlasím s tím, že Paleťáci z.s. můžou dokumentovat online kurz a fotky využít pro report a marketing svých aktivit na webu, facebooku a ostatních sociálních sítích. Pokud se mi nebude jakákoliv moje fotka líbit, vím, že ji stačí nahlásit na impro@paletaci.cz a bude neprodleně stažena.
Chceš vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní a zatím nic neplať.
Zaplatí ti kurz zaměstnavatel přes Gallery Beta?
Clear selection
Prostor pro dotazy
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Paleťáci :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy