РЕЄСТРАЦІЯ НА КРУГЛИЙ СТІЛ "Нова типова тендерна документація на будівництво доріг 2020. Картелізація чи впорядкування?" 03.03.2020
Укравтодор розробив типову тендерну документацію на закупівлю робіт з будівництва, ремонту та експлуатації автомобільних доріг. Керуючись ними Служби доріг в областях вже оголошують тендери в цьому будівельному сезоні.

Ринок занепокоєний тим фактом, що за новими вимогами до участі в тендерах буде допущене лише обмежене коло українських підприємств. За попереднім аналізом, за новими технічними вимогами, до участі в тендерах пройде біля 10 компаній.

Під час створення тендерної документації не було широкої дискусії. Думка бізнесу, галузевих експертів та громадськості не проаналізована та не врахована.

Звичайно, що подібна жорстка міра є інструментом, для боротьби з так званими “тендерними тролями”. Всеукраїнська дорожня Асоціація також виступає за впорядкування процесу закупівель, але не можна допустити дискримінації.

Зараз, біля 100 підприємств, які працювали на ринку протягом останніх років, одномоментно можуть перетворитися на список потнеційних претендентів у “тролі”!?

Всеукраїнська дорожня Асоціація ініціює круглий стіл, як перший крок до діалогу, для обговорення в широкому колі нових правил гри з усіма зацікавленими учасниками галузі:

✅ Представників дорожніх будівельних компаній, яких стосуватимуться нові зміни в закупівлях;
✅ Міністерство інфраструктури України;
✅ Укравтодор;
✅Антимнопольний комітет України;
✅Представників політичних сил.

Мета круглого столу: проаналізувати та надати спільні пропозиції, які дозволять упорядкувати ринок та не порушать прав добропорядних компаній.

🗓 Дата: 3 березня, 2020, 14:00
📍Місце: Київ, вулиця Дорогожицька, 8, Конференц Хол UBI

🔴 ПРОГРАМА ЗАХОДУ: https://cutt.ly/2tqBAfS

УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА!

Кількість місць обмежена!
Email address *
ПІБ *
Компанія *
Посада *
Контактний телефон *
E-mail *
Поставте 3 запитання, що стосуються дорожньо-будівельних норм
1 ЗАПИТАННЯ
2 ЗАПИТАННЯ
3 ЗАПИТАННЯ
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy