Семінар для підприємців "Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу"
26 березня 2019 року о 15:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу Черкас та Черкаської області, а також усіх зацікавлених взяти участь у семінарі "Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу".

Семінар відбудеться за адресою: м. Черкаси, Черкаський відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування», вул. Байди Вишневецького, 36/1, 3-й пов.

Захід проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN).

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Яке підприємство Ви представляєте? *
Your answer
Сфера діяльності підприємства *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Зазначте, з якого інформаційного джерела Ви дізналися про семінар *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service