Ontdek het extra aanbod in Pulle!
Waar? De oude Pastorij, Dorpsstraat 43, 2243 Pulle (Zandhoven)
Wie? 18+ max. 6 deelnemers
Prijs? 20 euro per workshop
Kom op verschillende avonden specifieke technieken ontdekken:
WORKSHOP SCHETSBOEK MET JAPANSE BINDING
- Woensdag 7/01 van 18u45-21u45 (volzet)
- Woensdag 14/01 van 18u45-21u45
Ontdek de charme van ambachtelijk boekbinden! In deze workshop maak je je eigen schetsboek met Japanse binding – een elegante, minimalistische techniek waarbij naald en draad het boek zichtbaar samenhouden. Je leert de basis van papier snijden, gaatjes prikken en binden, en verlaat de les met een uniek, handgemaakt schetsboek dat helemaal van jou is. Perfect voor creatievelingen die graag schoonheid en vakmanschap combineren.
WORKSHOP ARCERINGEN MET FINELINER
- Woensdag 4/02 van 18u45-21u45 (volzet)
- Woensdag 11/02 van 18u45-21u45
Ontdek hoe je met slechts een fineliner diepte en contrast kunt creëren! In deze les leer je grijswaarden opbouwen door middel van arceringstechnieken zoals kruisarcering, stippen en lijnen. Door te variëren in richting en dichtheid breng je een eenvoudig object tot leven met toon, textuur en karakter.
WORKSHOP GELLIPRINTING — Woensdag 11/03 van 18u45-21u45 (VOLZET)
Maak kennis met de kleurrijke wereld van gelli printing! In deze workshop ontdek je de basistechnieken van het werken met een gelli plate: verf aanbrengen, lagen opbouwen en afdrukken maken met texturen en sjablonen. Je creëert verrassende, unieke prints die perfect zijn als achtergrond, kunstwerk of collage-element.
WORKSHOP KUNST ALS SPEL — Woensdag 27/05 van 18u45-21u45
Laat controle los en ontdek tekenen als speelse ontdekkingstocht! In deze workshop gebruiken we kunst als spel: van tekendictees en experimenteel tekenen met lange stok of niet-dominante hand tot bewegingstekeningen met het hele lichaam. Dobbelstenen en zelfs je kleding van de dag bepalen richting en ritme. Een creatieve, vrije les vol verrassingen en plezier!
Je bent ingeschreven na de betaling op het rekeningnummer
BE11 0019 4520 4048 op naam van "Leraarsvereniging Beeldacademie Lier" en met de mededeling: "Workshop Pulle + Naam"
! Indien een workshop volzet is, kan je deze nog altijd aanduiden in het formulier. Je zal dan op de wachtlijst een plekje krijgen. Als er plek vrijkomt, neem de leerkracht contact met je op.Heb je nog vragen?
Mailen kan naar
anne.smit@beeldacademielier.be