Ankieta – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej KKBOF
Plan zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP) to dokument mający na celu zaspokojenie potrzeb w zakresie przemieszczania się, ochrony środowiska i zapewnienia lepszej jakości życia. Jest on przygotowywany z udziałem ekspertów oraz mieszkańców.

Poniższa ankieta rekrutacyjna ma na celu rozpoczęcie identyfikacji głównych problemów, które powinien rozwiązywać SUMP w KKBOF (Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkim Obszarze Funkcjonalnym).

W skład KKBOF wchodzą gminy: Będzino, Białogard, Miasto Białogard, Biesiekierz, Bobolice, Dygowo, Gościno, Karlino, Kołobrzeg, Miasto Kołobrzeg, Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów, Siemyśl, Świeszyno, Tychowo, Ustronie Morskie.
Oświadczam, że wyrażam dobrowolną zgodę na gromadzenie, przetwarzanie, przekazywanie i przesyłanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu Google LLC przez spółkę Wolański sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), zwanego dalej RODO - ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych - do celów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji mieszkańców do uczestnictwa w warsztatach przygotowawczych przed sporządzeniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Wolański sp. z o.o. z siedzibą w 00-193 Warszawa, ul. Stawki 8/7. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności spółki Wolański sp. z o.o. pod adresem „michalwolanski.pl/gdprsp.pdf”. Prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszą Polityką dotyczącą ochrony prywatności i opisującą takie procesy przetwarzania jak: zbieranie, wykorzystywanie, zachowanie i ochronę przez nas Państwa danych osobowych. Informujemy, że niniejsza Polityka dotyczy każdej należącej do nas strony internetowej i aplikacji, o ile odsyłają one do tej Polityki. Przez zaznaczenie opcji „Wyrażam zgodę” lub zamknięcie okna z tą informacją akceptują Państwo politykę prywatności i wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych zawartych w Formularzach Google, które używane są na podstawie regulaminu i polityki prywatności firmy Google LLC, a dane w nich zebrane przechowywane są na terenie Europy. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wolański sp. z o.o.. Report Abuse