Kalėdinė bendrijos PAGAVA šventė vaikams
Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA kviečia vaikus į kasmetinę Kalėdinę šventę, kurios metu pristatysime naują spektaklį "Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė" su vertimu į gestų kalbą. Po spektaklio į svečius atvyks Kalėdų Senelis, kuris vaikams iki 14 metų (imtinai) įteiks kalėdines dovanėles.

Teatre – kitoks laikas, sako laikrodininkas Johanas naujajame Keistuolių teatro spektaklyje “Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė”. Tai – tiesa, pažįstama visiems Keistuolių bičiuliams, o ja įsitikinti dar kartą kviečiame artėjant šventėms!

Dovanėles Kalėdų Senelis galės paruošti tik iš anksto užsiregistravusiems vaikams, todėl, brangūs tėveliai, nedelskite ir registruokitės į šventę! Registruojantis būtina nurodyti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dalyvausiančių šventėje vardus, pavardes, o vaikų ir amžių (vietų skaičius teatre ribotas)!

Kasmet šventėje tėvelius kviečiame prisidėti prie “Kalėdinės aukų dėžutės“. Surinktos lėšos padeda Kalėdų Seneliui įgyvendinti dalį vaikučių svajonių. NEPAMIRŠKITE KILNIOS TRADICIJOS IR ŠIAIS METAIS!

Registracija: iki gruodžio 16 d.
Data: 2019 m. gruodžio 21 d. 12 val.
Vieta: Keistuolių teatras (Laisvės pr. 60, Vilnius)
Daugiau informacijos: pagavabendrija@pagava.lt arba +37067969334
Email address *
Miestas (rajonas) kuriame gyvenate *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy