Анкета волонтера для участі в акції з облаштування військового цвинтаря у м.Галич
22 вересня у м.Галич відбудеться акція з прибирання військового цвинтаря часів І Світової війни. До участі запрошуємо усіх охочих, особливо студентів історичного факультету, адже їм буде цікаво на практиці провести власне дослідження.

Захід організовується громадською організацією «Поступовий гурт франківців», яка разом з польськими, угорськими та словацькими партнерами почала реалізацію проекту «Велика війна: поховання та історична пам’ять» https://goo.gl/P8TbPU Проект впроваджується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, поширюється на прикордонні території України, Польщі, Словаччини та Угорщини.

Організатори забезпечують волонтерів необхідним спорядженням, організовують харчування та доїзд з Івано-Франківська.

Виїзд з Івано-Франківська:

09.00 (збір учасників акції - біля магазину "Турист", Пн. Бульвар,4)

19.00 - орієнтовне повернення до Івано-Франківська

Заповніть поля анкети:
ПІБ *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Посилання на сторінку у соцмережі Facebook (за наявності)
Your answer
Організація/навчальний заклад, який Ви представляєте
Your answer
Примітка:
Заповненою анкетою учасник надає згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010 р. № 2297-VІ.
Контакти організаторів:
Facebook: https://goo.gl/P8TbPU
Моб. тел.:0676087380, 0689704695
Про проект Велика Війна: поховання та історична пам'ять/Project “Great War: graves and historical memory”
Під час першої світової війни 1914-1918 рр. Карпатські гори стали ареною постійних боїв, які розгорталися в ході Першої світової війни. В арміях Антанти і Троїстого союзу воювали представники слов’янських народів, які проживали в Східній Галичині. Тисячі українців, поляків, чехів, словаків і угорців воювали в арміях чужих країн й не рідко поміж собою, відстоюючи іноземні імперські інтереси. Тривалий час бої велися на території Карпатського регіону.

Й по сьогодні в українських Карпатах можна знайти залишки фортифікаційних споруд, окопів, траншей, зброї та набоїв. У гірських нетрях покояться тлінні останки вояків, військових цвинтарів, які забуті й не дочекалися належного впорядкування. Відомості і артефакти про події Першої світової війни сьогодні доводиться збирати по крупицях. Але в народній пам’яті до сьогодні зберігаються відомості про події Першої світової війни. Ще є можливість реконструювати події минулого століття, опираючись на місцеві легенди, які передаються в окремих селах з покоління в покоління, від батьків до дітей. Опираючись на ці перекази можна віднайти місця найбільших битв і поховань, щоб належним чином вшанувати полеглих солдат Першої світової.

На сьогодні, через 100 років після Великої війни, досить важко знайти уніфіковану інформацію про військові меморіальні місця та поховання солдатів у регіоні, немає карт або доступної бази даних цих місць для тих, хто шукає європейську історію чи історія власної сім'ї.

Мета проекту полягає у підвищенні обізнаності про загальну історичну спадщину Східної Європи шляхом увіковічення пам'яті загиблих солдатів Першої світової війни (Великої війни) незалежно від їх національності та належності до воюючих сторін.

Основні завдання:
пошук і уніфікація даних про загиблих / похованих солдатів та їх поховань у країнах-партнерах;
розширення можливостей сучасників вивчати долю своїх предків;
створення передумов для збереження загальної історичної пам'яті, переходу меморіальних місць Першої світової війни від маргіналізованих до відроджених.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service