Formularz zgłoszeniowy na warsztat "Zrozumieć świat to podstawa", 21-22 października 2017 w Warszawie
Do udziału w warsztacie zapraszamy WYŁĄCZNIE nauczycielki i nauczycieli szkół podstawowych (zarówno edukacji wczesnoszkolnej, jak i przedmiotowców z klas IV-VIII) z miejscowości poniżej 500 tysięcy mieszkańców (oprócz Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi i Poznania).
Szkolenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej w 2017r.
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu kontaktowego
W jakiej szkole pracujesz (nazwa, adres)?
Jakiego przedmiotu uczysz i w której klasie (edukacja wczesnoszkolna, klasy IV-VIII)?
Jakie masz oczekiwania wobec warsztatu? (opisz krótko jakie umiejętności chciałbyś/abyś wzmocnić i jaką wiedzę pozyskać)
Czy masz doświadczenie w realizacji działań z zakresu edukacji globalnej, edukacji dla zrównoważonego rozwoju, edukacji ekologicznej? Jakie? (opisz krótko)
Czy planujesz realizowanie działań podczas Tygodnia Edukacji Globalnej (TEG)? Czy masz już doświadczenia w tym zakresie? Jeśli tak, opisz krótko.
Skąd będziesz podróżować (miasto)?
Z jakich środków transportu będzie korzystać? (Zwracamy koszty podróży za przejazdy PKP 2 klasą, PKS, BUS (lub samochodem w wysokości nie wyższej niż koszt transportu publicznego). Osoby jadące samochodem zachęcamy do zabierania pasażerek/rów)
Jakie są szacowane koszty Twojej podróży na warsztat w obie strony?
Czy posiadasz jakieś preferencje żywieniowe? Jeśli jesteś weganinem/ką lub masz alergie pokarmowe, napisz nam o tym (posiłki na naszych szkoleniach są domyślnie wegetariańskie).
Czy będziesz korzystać z noclegu w hotelu w Warszawie?
Required
Czy deklarujesz możliwość uczestnictwa w całości warsztatu?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu edukacyjnego Instytutu Globalnej Odpowiedzialności (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms