Národní konference Alkohol a tabák v ČR 2019
Dne 27. listopadu 2019 se uskuteční Národní konference Alkohol a tabák 2019, kterou pořádá sekretariát Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR a World Health Organization (WHO) v Lichtenštejnském paláci na Kampě (U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1).

Pro registraci na konferenci je nutné vyplnit tento přihlašovací formulář. Vaše účast bude potvrzena na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v průběhu několika následujících dnů. V případě změn nebo odhlášení, prosím, zašlete neprodleně informaci o této změně kontaktní osobě (viz. níže). Registrace bude ukončena 22. listopadu 2019 ve 14 hodin nebo v případě naplnění kapacity sálu.

Pro Vaši registraci je nutné vyplnit Vaše příjmení, jméno, organizaci/zaměstnání a Váš kontaktní e-mail. Ze seznamu registrace bude vyhotovena prezenční listina, která Vám zajistí vstup do paláce. Vaše kontaktní e-maily budou využity pro distribuci informací souvisejících s konferencí.
V průběhu konání akce bude pořizován obrazový a zvukový záznam. Pokud se přes formulář přihlásíte, zároveň tím potvrzujete souhlas s těmito podmínkami zpracování Vašich osobních údajů a využití e-mailových adres pro účely konference.

V případě potíží s přihlášením/nutnosti odhlášení nebo dalších otázek, prosíme, kontaktujte:
Mgr. Cibulka Jan, sekretariát Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky, ÚV ČR: e-mail: cibulka.jan@vlada.cz, telefon: +420 224 003 869.

U paláce není možné parkovat. Z důvodu bezpečnosti je zákaz vstupu do budovy se zbraněmi (pistole, nože, pepřové spreje, apod.)
Příjmení (bez titulu) *
Your answer
Jméno *
Your answer
Organizace/zaměstnavatel *
Your answer
Kontaktní e-mail *
Your answer
Telefon
Your answer
Lichtenštejnský palác na Kampě
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy