Долучайтеся до міжнародної спільноти українських освітян та соцпрацівників
 Щоб підтримати розвиток та освіту українських дітей, які через війну опинилися за кордоном, було оголошено про пошук освітян та соцпрацівників, які так само вимушено залишили Україну, але вже готові повернутися до роботи у країні свого тимчасового перебування.

Українських спеціалістів, які мають можливість навчати та піклуватися про дітей, що виїхали за кордон через війну в Україні, запрошують залишити інформацію про себе і в такий спосіб приєднатися до ініціативи. Краще розуміння їхньої кількості та місцезнаходження допоможе місцевим органам влади, міжнародним та неурядовим організаціям ефективно організувати допомогу українським дітям. Якщо ви готові долучитися, потрібно:
– заповнити анкету нижче;
– дочекатися зворотного зв’язку.

Допомагаючи дітям продовжувати здобувати освіту та розвиватися, самі спеціалісти водночас підтримуватимуть особистий професійний розвиток.

Заповнення анкети не гарантує миттєвого зворотного зв’язку чи нового робочого місця. Передусім зібрані дані нададуть можливість зрозуміти, де перебувають фахівці з України, для подальшої координації процесів адаптації людей на місцях їхнього тимчасового перебування.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Укажіть вашу електронну пошту для зв'язку *
Вкажіть, будь ласка, вашу сферу професійної зайнятості: *
Вкажіть, будь ласка, ваш вік: *
Вкажіть, будь ласка, область, у якій ви проживали ДО вимушеного переселення *
У якій країні ви зараз перебуваєте внаслідок бойових дій? *
Укажіть місто, у якому ви перебуваєте: *
Чи ви готові долучитися до освітніх, медичних або соціальних програм для українських дітей, що також опинилися у країні вашого перебування? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy