Роботехніка (Ардуіно)
Протягом всього курсу діти збирають найрізноманітніші пристрої (світлофори, піаніно, кодові замки), в яких застосовують уже отримане знання. Дізнаються як працюють датчики, мотори, екрани. Вчаться писати і виводити різноманітні написи та зображення на екрани. Таким чином вони готуються до фінального проекту - власного робота!

Дитина не лише вивчає програмування, вона/він одразу бачить результати своїх дій на створеному пристрої. Це робить навчання більш захоплюючим, а матеріал засвоюється краще.

Arduino - це платформа з відкритим вихідним кодом. Її створено для швидкої та легкої розробки найрізноманітніших електронних пристроїв. Ардуіно може отримувати данні про оточуючий світ завдяки датчикам та реагувати на зміни. Також може керувати світлом, моторчиками та іншими приводами. Мікроконтролер на платі програмується за допомогою мови програмування Arduino та средовища Arduino.

Arduino, на відміну від Lego, є більш відкритим середовищем. Ардуіно залишає простір для технічної фантазії і не обмежує відомими інструкціями та готовими рішеннями. Ардуіно застососвують в реальних розробках - розумних будинках, 3-D принтерах і теде. Таким чином ця система заохочує не лише створювати відомі моделі, а й вигадувати свої власні з використанням будь-якого матеріалу для оформлення.

Курс триває 12 занять (3 місяці)

Оргвнесок - 700 грн/місяць

ім'я та прізвище дитини *
Your answer
телефон для зв'язку *
Your answer
e-mail для зв'язку
Your answer
моїй дитині підходять такі дні *
Наразі ми формуємо групи. Оберіть одну або більше, яка підходить для вашої дитини (за віком, днем та часом навчання). Група стартує, як тільки набираємо мінімальну кількість 5 дітей.
Required
Чи планує дитина приносити свій ноутбук?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms