Sposób, który najbardziej odpowiada mi jako odrobienie niewykorzystanych zajęć od kwietnia to:
Podane poniżej opcje to tylko propozycje - od ilości chętnych będzie zależało czy wszystkie uda się zrealizować. Jednak mamy nadzieję,że któraś z opcji będzie Państwu odpowiadała. Chcielibyśmy od września w miarę możliwości rozpocząć z czystym kontem jeżeli chodzi o zaległe zajęcia. Oczywiście wszystko jest do uzgodnień indywidualnych natomiast mamy nadzieję na Państwa wyrozumiałość, dobrą wolę oraz chęć współpracy w celu odrobienia zajęć kwietniowych i zapewne majowych w ramach propozycji poniżej. Liczymy,że w czerwcu będziemy mogli wrócić na pływalnie ale nie wiadomo tak naprawdę ile obecna sytuacja potrwa. Oferta skierowana jest głównie do osób mających opłacony cały semestr z góry - ale nie tylko. Zapraszamy wszystkich. Zajęcia marcowe będą do odrobienia w czerwcu -chyba,że pływalnie wciąż będą zamknięte to będzie możliwość odrobienia we wrześniu/październiku zajęć marcowych. Dlatego też jak pisaliśmy wcześniej tych z Państwa, którzy jeszcze nie mają opłaconego marca lub nawet lutego - prosimy w miarę możliwości o wpłaty za te miesiące. Oczywiście rozumiemy jeżeli dla kogoś jest to w tym momencie trudny czas i sytuacja materialna się skomplikowała - prosimy takie osoby o kontakt indywidualny.
Dla nas również jest to ciężki czas i ciężka próba - z dnia na dzień zostaliśmy tak naprawdę bez pracy i bez żadnej możliwości jakiegoś manewru. Tarcza antykryzysowa najprawdopodobniej nas nie obejmie. Dlatego też prosimy o zrozumienie.
Cały czas myślimy nad dobrym dla wszystkich rozwiązaniem dlatego też proszę o wypełnienie oraz wysłanie niezobowiązującej ankiety - chcielibyśmy być przygotowani jak wszystko wróci do normy.
Na bieżąco będziemy analizować i aktualizować informacje/ propozycje.
Jednocześnie osoby, które płacą opłaty miesięczne naturalnie nie muszą wnosić opłaty za kwiecień oraz kolejne zajęcia aż do czasu otwarcia pływalni. Oczywiście jeżeli ktoś chce i może wpłacić za kolejne miesiące i jednocześnie pomóc nam przetrwać ten trudny czas a potem np. przychodzić dwa razy w tygodniu na zajęcia lub odrobić je w wakacje to będziemy wdzięczni.
Również osoby, które płacą semestralnie a nie mają wniesionej pełnej opłaty nie są zobowiązane do wpłaty drugiej części - w tym przypadku przeliczymy po prostu pierwszą ratę wg stawek wpłat co miesięcznych.
Wszystkie zaległe oraz ewentualne bieżące wpłaty prosimy wpłacać na konto : Sabina Rasiewicz 23 1020 1853 0000 9902 0369 4320
Wszystkim Państwu życzymy dużo Zdrowia, optymizmu i cierpliwości w tym trudnym okresie.

Pozdrawiamy,
zespół JUST SWIM
Email address *
Wybieram : *
Imię i Nazwisko dziecka *
Your answer
Pływalnia, dzień tygodnia oraz godzina zajęć na które dziecko jest zapisane, np: Chylonia, piątek 17.30 *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy