İşveren Staj Değerlendirme Anketi
Değerli işveren, öğrencilerimize staj olanakları yarattığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Bu anketin amacı, altıncı yarıyıl sonrasında 35 iş günü olarak kurumunuzda staj yapan Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğrencilerimizin, Staj-2 dersinin akreditasyon kapsamında değerlendirilmesi ve iyileştirilmesidir. Lütfen aşağıdaki soruları kurumunuzda staj yapan öğrencilerimizin performanslarını dikkate alarak cevaplayınız. Ankete vereceğiniz cevaplar bölümümüzün eğitim ve öğretim faaliyetlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde bizlere katkı sağlayacaktır. Bu nedenle vereceğiniz cevaplar anketin sağlıklı olarak değerlendirilmesinde önem arz etmektedir. Gerekli özeni göstereceğiniz inancıyla katkılarınız için teşekkür ederiz.
Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanlığı
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kuruluşun adı *
Adınız ve Soyadınız *
İletişim (Telefon)
İletişim (e-posta)
Kuruluştaki göreviniz
Kuruluştaki ziraat mühendisi sayısı
İşyeri ana faaliyet alanı *
ANKET SORULARI
Aşağıdaki soruları 5 (çok olumlu), 4 (olumlu), 3 (kararsızım), 2 (olumsuz), 1 (çok olumsuz) olmak üzere 1’den 5’e kadar puanlayınız.

1. Stajyer öğrencimizin almış olduğu teorik bilgileri kullanabilme ve uygulamaya aktarma becerisini nasıl değerlendirirsiniz?

*

2. Kurumunuzda staj yapan öğrenciler iş hayatına ne kadar hazırlanmaktadır?

*

3. Staj sırasında öğrencimiz Ziraat Mühendisliği/Bahçe Bitkileri Bölümü uygulamaları için gerekli teknikleri ve araçları ne derece kullanma becerisi kazanmıştır?

*

4. Öğrencimiz, staj sırasında alanıyla ilgili konuları ne derecede sorgulayarak araştırmış, öğrenmiş ve sorunlara ne derece çözüm bulabilmiştir?

*

5. Öğrencimizin kurumunuzdaki görevli personelle iletişim kurabilme yeteneğini nasıl değerlendirirsiniz?

*

6. Öğrencilerimizin staj süresince bilgi ve becerilerini göstermelerinde talimat alma ve verme becerilerini ne ölçüde değerlendirirsiniz?

*

7. Kurumunuzda staj yapan öğrencimizi mezuniyetinden sonra işyerinizde çalıştırmak ister misiniz?

*

8. Stajyer öğrencimizde geliştirilmesini düşündüğünüz ve tavsiye edeceğiniz, bizlere iletmek istediğiniz konular varsa lütfen aşağıya yazınız.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy