#KulturaŽije i v těchto časech!
Kvůli koronaviru musela zrušit program řada kulturních institucí a subjektů. Ztráty pro ně mohou být likvidační. Internetová televize MALL.TV se spojila s dárcovskou platformou Donio a společně vymyslely způsob, jak je podpořit.

Jak to funguje?

Na www.mall.tv můžete sledovat živé přenosy z koncertů, uměleckých vystoupení i přednášek. Finanční podporu jejich protagonistům vyjádříte jednoduše přímo z domova na webové stránce www.donio.cz příspěvkem v libovolné výši. Sbírky pro instituce zakládá Donio zdarma, interpretům předá 100 % vybrané částky.

Cílem tak je skrze internetové vysílání nejen nabídnout divákovi jedinečný zážitek, ale dát mu možnost podpořit svého oblíbence.

MALL.TV celou záležitost zaštiťuje technologicky i produkčně a také poskytuje vlastní reklamní systém i podporu na sociálních sítích.
– Donio.cz je platforma na organizaci sbírek, která pomůže se založením sbírky a 100 % darované částky předá na její účel.

Kdo už se připojil?

– Koncerty: Prago Union, PSH,, Vypsaná fixa, Skyline, Android Asteroid, Maniak & 7krát 3, The Atavists, Adict by DJ Nobody listen
– Divadelní představení: VOSTO5, Divadlo Na Zábradlí
– Přednášky: Centrum architektury a městského plánování (CAMP)

Chcete se připojit také? Nechte nám na vás kontakt! 👇
Název instituce *
E-mail *
Telefon *
Město *
Prostor *
Živý přenos vystoupení *
Internetové připojení v našem prostoru je (rychlost, typ, kabel/WiFi): *
Naše aktuální plány jsou: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy