Wolontariat Radunka Run 2020
WOLONTARIAT

Lubisz sportową atmosferę?
Chcesz poznać fajnych ludzi o podobnych zainteresowaniach?
A może chciałbyś zdobyć nowe doświadczenie i zobaczyć organizację imprez biegowych od kuchni?

Dołącz do zespołu Załogi Górskiej i zostań najlepszym wolontariuszem na świecie!

Poszukujemy osób, które mają czas, chęć i ochotę pomóc w organizacji przedsięwzięcia jakim jest II edycja zawodów Radunka Run.

Praca nie wymaga specjalnych umiejętności czy doświadczenia :)

Natomiast mamy kilka wymogów:
-mnóstwo humoru i pozytywnego nastawienia do działania;
-ukończone 15 lat;
-odpowiedzialność i zdrowy rozsądek mile widziany;
-umiejętności pracy w zespole;
-samodzielność i sumienność w wykonywanych pracach;


Załogowicze pomagają w biurze zawodów, znakują trasy, rozstawiają punkty odżywcze, odpowiadają za przyjmowanie i wydawanie depozytów, pomagają wskazać właściwą drogę na mniej oczywistych rozstajach, przekazują informacje, rozwieszają bannery, składają bannery, itp. itd. słowem są DUSZĄ imprezy!

Wolontariusze będą potrzebni od 20.03.2020 (piątek) od godz. 16:00 do 22.03.2020 (niedziela) odjazd o godzinie 15:00

W tym czasie zapewniamy nocleg w warunkach turystycznych (niezbędne własna karimata i śpiwór, spanie na salach gimnastycznych), wyżywienie ze wspólnej organizatorskiej michy oraz pamiątki z imprezy :)

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 marca 2020 roku, godziny 23:59.


* W razie problemów z dyspozycyjnością prosimy o kontakt.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza oraz do kontaktu z koordynatorem Załogi Górskiej:

Olga Słonina-Tamul
+48 726 337 839
www.facebook.com/zalogagorska
olga.slonina@gmail.com

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku - www.facebook.com/zalogagorska
Email *
Nazwisko i Imię *
Numer telefonu *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres zamieszkania ( ulica, kod, miasto) Skąd do nas przyjeżdżasz? *
Czy posiadasz dodatkowe umiejętności? *
Jesteś na coś uczulony/choujesz? Zażywasz leki? *
Dieta *
Czy potrzebujesz zaświadczenia z wolontariatu? *
Uwagi
Zgodnie z art.13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ( Dz. Urz. UE L 119, s.1) - dalej RODO - informujemy, że: 1) Administratorem przekazanych powyżej danych osobowych przez Pana/Panią jest Fundacja Wspierania Aktywności Społecznej "Endorfina" adres e-mail: biuro@radunkarun.pl; 2) Celem zbierania danych jest wykonanie porozumienia o świadczeniu usług wolontarystycznych; 3) Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo cofnięcia zgody w dowolonym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych; 4) Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania porozumienia o świadczeniu usług wolontarstycznych. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zawarcie takiej umowy oraz realizacja jej celu; 5)Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnianiu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa; 6)Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu; 7)Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych; 8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez kres 1 roku, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. *
Całość prezentowanej strony stanowi własność Fundacji Wspierania Aktywności Społecznej „Endorfina” i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Fundacji Wspierania Aktywności Społecznej „Endorfina”.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy