Czy wiesz, że istnieje coś takiego jak medytacja taneczna?
Pewnie medytacja kojarzy Ci się z siedzeniem w bezruchu w ustalonej pozie przez dłuższy czas, o niczym nie myśląc, by się odprężyć, a później z jasnym umysłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Oczywiście to najbardziej znana forma medytacji, jednak istnieją także inne. Jedną z nich jest medytacja taneczna.

Jako instruktorka tańca i była zawodowa tancerka sama praktykuję taki rodzaj medytacji. Pisałam o nim w swojej książce pt. "Głębia poranka. Jak zyskać dodatkową godzinę dziennie?" oraz na blogu Podróżowanie Głębokie. W swojej działalności pokazuję, jak skutecznie wypoczywać w świecie, w którym ciągle coś walczy o naszą uwagę. Jednym z narzędzi ułatwiającym relaksację, redukcję zbędnego napięcia, a także pozwalającym za pomocą ciała zrozumieć więcej, jest medytacja taneczna.

Chciałabym, by więcej osób poznało ten dostępny dla każdego rodzaj relaksacji. Jeśli chcesz mi w tym pomóc, wypełnij proszę ankietę.
Email *
Imię i nazwisko *
Czy wiesz, czym jest medytacja taneczna?
Clear selection
Czy praktykowałeś/aś kiedykolwiek taki rodzaj pracy z ciałem?
Clear selection
Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w warsztatach z medytacji tanecznych, gdyby odbywałyby się one w formie stacjonarnej w Warszawie?
Clear selection
Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w medytacji tanecznej prowadzonej online?
Clear selection
Czy interesowałaby Cię medytacja taneczna jako odrębny warsztat czy w połączeniu z zajęciami tanecznymi?
Clear selection
Miejsce na Twój komentarz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy