Saaremaa Ehtne koostöö- ja tootearendusprojekt: Tuunime tooteid!
Projekti eesmärk:
- tuua (saare hooajaks) turule uusi põnevaid saaremaised tooteid - nii jaesse kui horecasse;
- innustada saarlaseid tegema omavahel rohkem koostööd - ei ole kaotada, vaid ainult võita;
- kaasata läbi koostöö ka meediat, et näidata, mida ägedat saarel teoksil.
Soovin osaleda projekti I etapi ümarlaud-ideerünnakul kokkadega 04.03
Palun kirjuta oma ettevõtte nimi ja inimesed kes Esmaspäeval, 04.03 kell 17.00-20.00 osalevad. Hind osaleva ettevõtte kohta 15eur+ km.
Your answer
Idee kirjeldus
Kirjelda lühidalt ideed.
Kirjelda lühidalt ideed. Täpsem idee kirjeldus koos arendusvajaduse ja tooraine nimistuga palun saata kokkadele hiljemalt 27.02 sulvi.munk@skk.ee. Kui Sul on tooraine, mida soovid teiste tootjate tooteahelasse anda, siis kirjuta ka sellest siin
Your answer
Projekti II etapp- tootearendus koos mentorkokaga
Palun anna teada, kui soovid jätkata projekti II etapis tootearendus- koos mentorkokaga. II etapp on tasuline, konsultatsioonihinnad kinnitamisel. 50% konsultatsioonitasust tuleb LEADER toetusena tagasi.
Your answer
Projekti tulemus
Tulemused, mida saame mõõta: esimeses etapis huviliste arv; Juuni algul loeme tibusid, et saame hinnata peakokkade žüriiga, mis on toodetes tulemused.jagame “Ehtne Koostöömaitse” 2019 auhindu (märgis suveks tootele)lisaks võimalus jätkata SAK - SKK arendusprojektis “XXX” (ärikasvamise sh. toote disain konsultatsioonid) + esitada uudistoode kandideerimisele SEL/SAK Saaremaa parim Ehtne uudistoode (uus kategooria sel aastal) kategooriasse 2019 sügisel.Projekti kaasatakse ka meedia, fotograaf ning sotsmeedia. Kajastus kõikide osapoolte sotsiaalmeedias.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service