EDCAMP IN A BОХ 9.0. Сила спільноти. Конкурсна заявка на участь у програмі

Із 2015 року команда EdCamp Ukraine здійснила великий шлях і розбудовує спільноту відповідального вчительства на щорічних національних (не)конференціях і сотнях регіональних подій.  За ці роки було упроваджено багато змін і новацій — і все завдяки спільноті — рушію всіх наших ініціатив. 

Починаючи з 2020 року, ми зміцнюємо нашу спільноту в кризові часи соціальної ізоляції і невизначеності, спричинені пандемією COVID-19. А з 24 лютого 2022 року EdCamp Ukraine розпочала роботу над ініціативами, що покликані підтримати українців і українок у надважкі воєнні часи в Україні.

Тому напередодні 10-річчя організації ми з упевненістю можемо сказати, що наша спільнота — це наша сила, адже, незважаючи на усі виклики і перешкоди, ми продовжуємо гуртувати спільноту, підтримувати одні одних, наповнюватися силою спільноти. 

Хвиля регіональних (не)конференцій «EdCamp in a Box 9.0. Сила спільноти» направлена на те, щоб зміцнити спільноту EdCamp Ukraine, посилити її вплив і забезпечити стійкість учительства, учнівства, батьківства, громад задля підтримки освіти України у ці складні часи і збереження потенціалу. Тому основні наголоси нової хвилі регіональних (не)конференцій такі:

  1. Спільнота соціально-емоційного та етичного навчання: як створення професійної спільноти допомагає впроваджувати СЕЕН в Україні, які практики СЕЕН допоможуть зміцнити стійкість і благополуччя.
  2. Заклади освіти — від дошкілля до вищої школи: як формування і підтримка спільнот сприяє більш ефективному розвитку учнівства і студенства.
  3. Недискримінаційний компонент: як рівність допомагає укріплювати спільноти та створювати в них безпечне та інклюзивне освітнє середовище в будь-якому форматі (офлайн, змішаному чи онлайн).
  4. Місце гуртування: як EdWay стає осередком спільноти для освітян, а платформа ПОВІР сприяє академічному поступу у безпрецедентних умовах війни для учнівства України.
  5. Захист і безпека: як убезпечити роботу в мережі, навчитися використовувати інтернет відповідально на перетині цифрових навичок із навичками соціально-емоційними й зміцнити медіаграмотність.
  6. Подолання освітніх втрат: як спільні зусилля вчительства, батьківства і учнівства можуть сприяти академічним досягненням та особистісному розвитку.
  7. Упровадження НУШ для місцевих громад: важливість професійних спільнот для постійного розвитку вчительства, обміну практиками та взаємної підтримки.

Запрошуємо Вас узяти участь у конкурсі на проведення Вашої регіональної події для освітян, батьківства, учнівства. Заявку просимо подавати всіх, хто, як і ми, вірять в освіту, працюють заради перемоги і підставляють надійне плече опори. Ми надамо максимальну підтримку й усі необхідні матеріали для відновлювальної, безпечної і обʼєднуючої (не)конференції.

Застосуйте демократичний та інноваційний формат (не)конференції у своєму освітньому середовищі — ОТРИМАЙТЕ «EDCAMP У КОРОБЦІ» для своєї освітянської спільноти!

Програма побудована за принципом «бери — і роби» та надає «коробкове рішення»   усе необхідне організаційно-методичне забезпечення для проведення Вашої унікальної події та розбудови освітянської спільноти у Вашому регіоні чи населеному пункті.

Обсяг і структура анкети сформовані в такий спосіб, щоб, заповнюючи її, Ви могли для себе також отримати уявлення про концепцію та матеріальне забезпечення планованої Вами (не)конференції, чітко зрозуміти етапи планування, розподіл обов'язків, змістове наповнення та принципи звітності. Заповнена анкета стане для Вас готовим планом реалізації Вашого майбутнього  незабутнього! — міні-EdCamp'у.

Нижче, у кінці цього тексту, Ви зможете завантажити анкету, щоб заздалегідь ознайомитися з усіма запитаннями.

ВАЖЛИВО!
1. Заявкою на цю хвилю вважається тільки ця заповнена форма.

2. Радимо прописувати відповіді для кожного пункту анкети спочатку в окремому текстовому файлі, а потім скопіювати та вставити безпосередньо в цю форму — так Ви уникнете втрати даних. Також радимо зберегти текстовий файл та мати його під рукою під час інтерв'ю. У формі відкрита можливість редагування даних після надсилання форми.

!!! ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 23:59 07 жовтня 2024 РОКУ !!!

Результати будуть оголошені у листопаді 2024 року, після проходження ZOOM-інтерв'ю всіма конкурсантами/-ками. Конкурсна комісія розпочне розгляд заявок лише після завершення дедлайну. Черговість подання заявок жодним чином не впливає на рішення конкурсної комісії.

Будуймо спільноту відповідального вчительства разом!

УМОВИ ПРОГРАМИ:

1. Освітня (не)конференція має бути проведена в будь-який день з 15 лютого 2025 до 15 серпня 2025 року, у одному із трьох можливих форматів проведення заходу — офлайн, онлайн, змішаний. Один обраний формат є пріоритетним, а другий може бути застосований з метою виконання всіх заходів безпеки під час дії правового режиму воєнного стану в Україні. Середня очікувана кількість учасниць/-ків (не)конференції — 150 осіб.

2. Брати участь у конкурсі можуть усі охочі, проте за однакової кількості балів перевага надаватиметься заявкам закладів дошкільної, загальної, вищої та професійно-технічної освіти (усіх типів та форм власності).

3. Після оголошення результатів конкурсу координатори/-ки проєктів, які будуть відібрані для реалізації, засвідчують особистим підписом свою згоду з Умовами проведення освітніх (не)конференцій програми «EdCamp in a Box».

4. Власне заявка і безпосередньо (не)конференція мають відповідати політиці рівності шансів та недискримінації в освіті, враховувати ненасильницьку та гендерночутливу мову.

5. Після завершення (не)конференції координаторка/-ор надає в оргкомітет описовий та фінансовий звіти (для магістральних подій) за встановленими формами (надсилаються після оголошення результатів конкурсу разом з докладними умовами проведення).

6. Ми працюємо над тим, щоб коробка містила якнайбільше всього потрібного: як повний набір друкованих матеріалів (від беджів до подяк для спікерського кола) та консультативну підтримку, так і грошову допомогу. Підставою для отримання усієї коробки матеріалів та фотозони є укладання окремої Угоди (для магістральних подій).
Рекомендуємо планувати бюджет події, орієнтуючись на такі суми:
  - для подій офлайн чи в змішаному форматі — 30 000 гривень, 
  - для онлайн-подій — 15 000 гривень.

7. Основними критеріями конкурсного добору є Ваше бачення програми, команди та бюджету заходу. Такі критерії як вік, стать, регіон, звання чи стаж роботи не є визначальними.

8. EdCamp Ukraine не заперечує (а тільки вітає!) залучення коштів з інших джерел. Якщо це не політичні партії або компанії з виробництва тютюну, алкоголю тощо. Щиро бажаємо успіху!

Команда EdCamp Ukraine

P.S. Наперед ознайомитися із запитаннями цієї онлайн-форми у форматі .pdf можна за покликанням: http://bit.ly/edcampinabox9pw

 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО "ЕдКемп Україна". Report Abuse