Závazná přihláška na seznamovací kurz FPE
KAPACITA KURZU BYLA NAPLNĚNA! TVOJE PŘIHLÁŠKA BUDE ZAŘAZENA NA SEZNAM NÁHRADNÍKŮ!


Ahoj, jsem AMOS, tvůj první kámoš z vejšky :)

Vyplněním této přihlášky se závazně přihlásíš na seznamovák FPE. Vzhledem ke komplikované situaci jsme si dlouho lámali hlavu s tím, jak a zda vůbec seznamovák uskutečnit. Nakonec jsme přišli s variantou, která bude fungovat, ať se stane (skoro) cokoliv :).

Protože po tobě nebudeme chtít dopředu žádné peníze, apelujeme na tvojí zodpovědnost. Pokud se přihlásíš a zjistíš, že nemůžeš nebo nechceš jet, neprodleně nás kontaktuj na FB nebo e-mailem: amos@otevreno.org.

Informace o kurzu:
Začátek: 18.9. (pátek) odpoledne (čas bude upřesněn během léta)
Konec: 20. 9. (neděle) v 17 h oficiální závěr, od 19 h bude připravena afterparty ve VŠ klubu Pivoňka
Cena: Za kurz letos nic platit nebudete, budete ale potřebovat peníze na stravu - vezměte si s sebou minimálně 1000 Kč (obědy, večeře, další osobní náklady). Jídlo budeme objednávat z restaurací nebo se budeme stravovat přímo tam (v závislosti na programu dne).
Místo: Plzeň, Klatovská 51 (ano, bude to přespávačka na fakultě ;-))
S sebou: peníze na stravu min. 1000 Kč, spacák, karimatku, polštářek nebo plyšáka, bez kterého neusneš, baterku, kartičku pojištěnce, sportovní obuv a sportovní oblečení, oblečení do města, dobrotu na grilovačku v pátek večer, psací potřeby, hudbení nástroje a chuť se dobře bavit!

Program kurzu:
Program budeme zveřejňovat během léta. Už teď ti ale můžeme slíbit, že se nebudeš nudit a zároveň se dozvíš vše, co se ti do prváku může hodit :). Téměř celé tři dny budeme v pohybu a užijeme si tak Plzeň naplno!

Kapacita kurzu:
Kapacita je letos 50 osob. Bohužel letos nemůžeme nabídnout seznamovák více zájemcům. Pokud se na tebe nedostane, zapiš se na seznam náhradníků. Přijít můžeš v každém případě na afterparty :).

Po účastnících kurzu budeme požadovat prohlášení o bezinfekčnosti 14 dní před zahájením kurzu.
V případě dotazů nás kontaktuj na FB nebo e-mailem.
Email address *
Jméno a přijmení *
Telefonní číslo *
Kontaktní osoba (můžeš nám dát kontakt na někoho, komu můžeme volat v případě, že se ti něco stane - uveď jméno, v jakém je osoba k tobě vztahu a číslo na telefon)
Jaký obor budeš studovat? *
Pokud jdeš studovat specializaci v pedagogice (3 roky bakalářské), jaký je tvůj hlavní obor?
Máš nějaká zdravotní omezení/rizika, která bychom měli znát? (alergie se také počítají)
Stravu preferuješ: *
Jaká jsou tvá očekávání od seznamováku? :)
Souhlasím s použitím uvedených údajů k organizaci seznamovacího kurzu AMOS. Se všemi informacemi je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. *
Souhlasím s fotografováním a pořizováním videozáznamů mé osoby na seznamovacím kurzu AMOS a s případným zveřejněním těchto fotografií (videozáznamů) pro propagační účely, tisk, web, nástěnky FPE v Plzni atd. Fotografie a videozáznamy musí splňovat zásady etiky a dobrých mravů. *
Předpokládám, že se budu chtít zúčastnit afterparty v neděli večer (již není zajištěno spaní, ale předpokládáme, že dojíždějící už jsou tou dobou ubytovaní na koleji nebo bytě). Tento bod není závazný, ale potřebujeme si udělat představu :). *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Otevřeno, z. s.. Report Abuse