Стрілецька Бурса 2017
Стрілецька Бурса ССК «Практика» – це професійний курс спортивної стрілецької підготовки з динамічної стрільби, який базується на багаторічному досвіді наших найкращих стрільців і систематизований у вигляді навчальної програми.

Чітка структура програми дозволяє стрільцям-початківцям поступово освоювати стрілецькі навички від простого до складного: від 1-го пострілу до прицільної стрільби в русі та з будь-яких незручних стрілецьких позицій.

Програма розрахована на новачків та стрільців середнього рівня, які бажають розпочати спортивну кар'єру у динамічній стрільбі у всьому її розмаїтті.

Заняття проводяться досвідченими спортсменами-інструкторами в групах чисельністю до 8 осіб на професійно обладнаному спортивному стрільбищі.

Тренування включають в себе постійне вдосконалення навичок безпечного і ефективного поводження зі зброєю, відпрацювання всіх необхідних елементів і навичок динамічної стрільби та їх ефективних комбінацій, вивчення тактики та стратегії проходження стрілецьких вправ, засвоєння основ дизайну таких вправ.

Також, навчальний курс включає в себе основи індивідуальної спортивної психології та вивчення правил динамічної спортивної стрільби.

Слухачі отримують консультації з підбору спортивного спорядження, тюнінгу зброї, організації індивідуального тренувального процесу.

Тривалість курсу: 20 основних занять на стрільбищі, додаткові заняття за потреби; домашні «холості» тренування.
Періодичність: щосуботи.
Тривалість одного заняття: 3 години.
Курс 2017-2018 р.р. розпочинається з 1 жовтня 2017 року.
Знижка на придбання зброї та спорядження в мережі магазинів ІБІС
Спеціальна ціна на набої в мережі магазинів ІБІС

Випускники курсу зможуть результативно виступати на національних змаганнях з динамічної стрільби будь-якого рівня складності, а також гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях.

Найкращі випускники зможуть розпочати інструкторську в СК «Практика»
Вартість курсу 14400 грн

Email address *
Призвіще *
Ім'я *
По-батькові *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Модель зброї *
Відвідували раніше тренування або семінари зі стрільби? *
Де саме? *
Що ви очікуєте від навчання? *
Номер Вашого телефону *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms