FIRMA PRZYJAZNA SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ - Żurawie Powiatu Grodziskiego 2023
Obowiązek informacyjny dla zgłaszających kandydatury w związku z przetwarzaniem danych osobowych:

1. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Europa i My (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Spółdzielcza 9. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki lub drogą mailową: stowarzyszenie@europaimy.org
2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych.
3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
4. Przetwarzanie danych odbywa się w celu:
a) rekrutacji kandydatur do nagrody „Żurawie Powiatu Grodziskiego” - art. 6 ust. 1 lit. b, e RODO – dane będą przechowywane przez 5 lat od zakończenia projektu;
5. Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.
6. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
7. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Skargę na działania Administratora można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9.. Podanie danych osobowych jest wymogiem do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym. Zgoda na utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku jest dobrowolna.
10. Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Europa i My. Report Abuse