Регистрација за учество на обукa: КАКО ДО ПОГОЛЕМ ИЗВОЗ                    

  • Датум на одржување: 29.11.2023 (среда)
  • Време: 09:00–16:00 h
  • Место на одржување: Хотел Аполонија, Гевгелија
  • Учество: Бесплатно

Sign in to Google to save your progress. Learn more
"Трендови за Подигање на Извозната Подготвеност на Извозно Ориентирани Претпријатија во Преработувачката Индустрија"
Име и презиме *
Назив на компанија *
Телефонски број  *
Веб страна *
Email *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy