Тренінг №2 «Впевнений працівник - успішний працівник!»
Тренінг відбувається в рамках онлайн-заходу "День Кар’єри ЄС", учасниками якого є представники місцевої влади, місцевий та регіональний бізнес, представники регіональних торгово-промислових палат, бізнес-асоціацій, молоді підприємці, представники європейських програм і проектів, що діють в регіоні, представники мереж ЄС, громадські активісти, освітяни тощо. Під час Дня кар’єри ЄС обговорюється впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Важливою метою заходу є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі, представлення кращих практик сприяння зайнятості молоді, встановлення партнерства між бізнесом, закладами освіти, органами влади у сприянні розбудові кар’єрного шляху молоді, надання послуг із профорієнтації, розвиток молодіжного підприємництва.

Дата: 20 жовтня 2020 року
Час: 14:30 - 15:20
Формат: Microsoft Teams

Модератор: Хаджинов Ілля Васильович, проректор з наукової роботи, координатор Інформаційного центру ЄС в ДонНУ імені Василя Стуса.

Тренер: Шпортун Оксана Миколаївна, в.о. завідувача кафедри психології ДонНУ імені Василя Стуса, психотерапевт, доктор психологічних наук, доцент.

День кар’єри ЄС у м. Вінниця проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»
Додаткова інформація: http://euroquiz.org.uа
Ваше ім'я та прізвище *
Ваша електронна адреса *
Ваш контактний телефон
Ваш населений пункт *
Сфера діяльності *
Навчальний заклад / місце роботи *
Якщо бажаєте, сформулюйте Ваше запитання тренеру
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy