Стажування “Присутність на ринках ЄС. Інтенсивний бізнес-курс”
Central European Academy Studies and Certification (CEASC) (Польща)
у співпраці з мережею Академічних Інкубаторів Підприємництва (Краків, РП),
та компанією Consulting Group 2027 (Лодзь, РП)
в рамках проекту BusinessWeek - 2018 запрошують до участі в стажуванні

“Присутність на ринках ЄС. Інтенсивний бізнес-курс”
23-27 червня 2018 р., м. Краків (Польща)

Для участі в проекті необхідно:
1. Заповнити реєстраційну форму.
2. Надіслати скановану копію закордонного біометричного паспорту, або скан-копію закордонного паспорту та візи для завершення реєстрації на адресу: poland.bw@gmail.com з приміткою "bw_intensive" до 25.05.2018 р.

Керівник проекту - Ольга Горкавчук
tel.: +380932109342,
viber: +380971599644

Контактна особа – Світлана Нагорнюк
e-mail: poland.bw@gmail.com
tel.: +380932601815
Прізвище та ім'я *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місто, в якому проживаєте *
Контактний телефон *
E-mail *
Ваш Viber або акаунт у Facebook
Назва установи/фірми/організації *
Сфера діяльності *
Ваша посада *
Ваші документи для виїзду за кордон: *
Наявність страхового полісу *
Ви вегетаріанка/вегетаріанець? *
Звідки ви дізналися про проект? *
Required
Просимо перед надсиланням заповненої анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження з усіма прописаними нижче пунктами.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту (та діючої візи при наявності) на електронну адресу poland.bw@gmail.com.

2. Надсилання заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов'язується здійснити оплату за участь в проекті після завершення реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь в стажуванні у вказаний термін, є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати чи перенести навчання через не сформування навчальної групи, або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта в повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін участі в проекті.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість участі включає в себе: проїзд, проживання в двомісних номерах, готель 4*, страхування на період проекту, дворазове харчування (сніданки та обіди), інтеграційну вечерю, навчальну програму, роздатковий матеріал, сертифікат про проходження стажування, культурну програму.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy