PUSSY POWER přihláška
MIlá ženo!
Zde v textu najdeš informace o jednotlivých kurzech a jejich cenách.

Prosím vyplň dotazník, a částku za vybraný kurz (nebo balíček) pošli na účet 2001862197/2010. Do poznámky pro příjemce napiš své jméno a příjmení.7.7. - PUSSY POWER: 5 týdenní kurz k napojení na potěšení vlastního těla a vstoupení do vnitřní síly skrze práci s naší Yoni.
5x 2hodinové povídání přes Zoom (záznam bude) + cvičení, techniky a pracovní listy na každý týden + uzavřená Fb skupina na podporu při růstu a transformaci.

Témata:
1. týden: Odstranění překážek a vykročení na cestu potěšení (vina, stud, strachy, přijetí sebe a těla, vedené zkoumání sebe sama)
2. týden: Vzrušení a touha (jak funguje vzrušení, zabijáci touhy, hlubší vedené zkoumání sebe sama, následování touhy a komunikace toho, co chci)
3. týden: Otevírání a odevzdání se (de-armouring, bezpečí v těle, mužská a ženská energie, hra síly a moci a jemnosti a důvěry)
4. týden: Napojení na vnitřní kompas (typy orgasmů a jak na ně, moudrost těla a Erosu, jak používat naši Yoni jako kompas, autenticita erotičnosti)
5. týden: Q+A - otázky a integrace

Kurzovné 7.700,- (možná platba na splátky)Srpen: SQU!RT - Masterclass přes Zoom o fontánovém orgasmu (tato Masterclass bude otevřena i mužům)

Kurzovné v předprodeji za 1.200,-Záznam Masterclass SEX A PENÍZE: Masterclass přes Zoom o tom, jaký je vztah mezi sexem a penězi, proč jedno ovlivňuje druhé, a jak s tím pracovat. Nejen informace, ale hlavně praktické kroky!

Kurzovné 2.490,-
Pro gurmánky a všechny ženy, které mají veliké touhy a chtějí VŠECHNO, jsem dala všechny výše zmíněné do balíčku za ještě smyslnější cenu 😍


PUSSY POWER EXTREME: (Sex a Peníze + Pussy Power + Squ!rt)

Kurzovné 8.900 (ušetříš 2.490,- 💋)


Nabízím i možnost platby na splátky. Pokud máš o splátky zájem, napiš mi a domluvíme se.


Těším se na Tebe!
Delie
Email *
Jméno a příjmení *
Objednávám: *
Required
Tvoje IG jméno nebo jméno na Fb pro případnou rychlou komunikaci
Věk *
Nějaký vzkaz pro mě?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy