Реєстрація на майстер-класи
В рамках проведення Європейського тижня коду благодійний фонд "Magneticone.org" та перша в Україні ІТ-школа для дітей від 5 років KidIT запрошують на безкоштовні майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 5 до 11 років.

Майстер-класи будуть проводитись протягом трьох тижнів з 7 жовтня по 27 жовтня.

Теми майстер-класів:

- "Перші кроки у програмування. ScratchJR". Малюки познайомляться з візуальним середовищем програмування ScratchJR та запрограмують свою першу гру.
- "Моя перша гра у Scratch". Програмування - це творчість та самовираження! За допомогою середовища візуального програмування Scratch діти створять першу власну гру.
- "Цікаві історії з Tynker". Діти познайомляться з новою платформою візуального програмування, та створять власну анімовану історію, використовуючи базові програмні концепції та принципи кодування;
- "Квест із роботом Dash". Діти програмуватимуть справжнього робота, виконуючи завдання квесту, на базі візуального середовища Blockly.
- "Користуйся Інтернетом безпечно". Діти дізнаються про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.
- "Навчайся з Minecraft". В цій грі приховані величезні можливості розвитку навичок і вмінь. На майстер-класі діти познайомляться з винаходами людства та реалізують проект у Minecraft.

Місце проведення:

Простір інноваційної школи ThinkGlobal, вул. Тролейбусна 9б та вул. Вільхова, 17

Програмування сьогодні - це не просто модний тренд чи популярний напрям освіти. Програмування у 21 сторіччі стає однією з базових навичок, як от вміти читати чи писати. Крім того, нашою важливою місією є виховання в дітей розуміння того, що технології - це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

За детальною інормацією звертайтесь за номером: +380970071750 (Яна)
Ім’я та прізвище одного з батьків *
Your answer
Контактний телефон одного з батьків: *
Your answer
Контактний e-mail одного з батьків для зворотнього зв’язку *
Your answer
Ім’я та прізвище дитини *
Your answer
Вік дитини: *
Required
Оберіть дату та час майстер-класу: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy