Registracija Skirk laiko sau: Sėkmingas bendravimas su aplinkiniais prasideda nuo atviro pokalbio su savimi

Kviečiame dalyvauti nemokamame renginyje „Skirk laiko sau: Sėkmingas bendravimas su aplinkiniais, prasideda nuo atviro pokalbio su savimi“, kuris įvyks sausio 31d., trečiadienį, 18.00 val. Vytauto g. 17, įėjimas iš Vasario 16 – osios g. pusės.

Mūsų aplinkoje daugybė informacijos apie tai, kaip atviras pokalbis su savimi ir atsakomybės prisiėmimas už savo sprendimus ir veiksmus garantuoja sėkmingą bendravimą su aplinkiniais ir leidžia patirti sėkmę. Visgi kodėl žinodami tiek daug, mes vis tiek nepajudame iš ten, kur esame, į tą gyvenimą, kurio norime? Ar gali būti, kad mums kažko trūksta? Ne žinojimas, o veikimas kuria pokyčius.

Susitikime visos drauge ir kiekviena atskirai pamėginsime nusistatyti savo gyvenimo sritis, kurios skiriame per mažai dėmesio, ir tas, kurias vertėtų atrasti iš naujo, atsakysime į klausimus, kurie padės suprasti artimiausios ateities konkrečius planus, sprendimų žingsnius. Nerealu suplanuoti viską , o be to viskas keičiasi daug greičiau, nei mes pastebime, visgi konkrečių metodų pažinimas ir įvaldymas leidžia planuoti savo sprendimus, prisiimti už juos atsakomybę ir kurti vidinę ramybę.

Susitikime patirtimi bei konkrečiais savo ir kitų gyvenime patikrintais metodais dalinsis moteris, mama, žmona, draugė, dukra, socialinė pedagogė, knygos „Vaiko, turinčio ugdymosi sunkumų, pažinimas“ bendraautorė, emocinio intelekto bei pozityvaus bendravimo ugdymo praktikė Erika Penkauskienė.

Kviečiame su vaikučiais: renginio organizatoriai pasiruošę užimti ir renginio dalyvių vaikus – jiems neteks nuobodžiauti: žais, atliks linksmas užduotėles ir žiūrės filmukus.

Registracija iki sausio 29 d.

Į renginį atvykstant su vaikučiais, būtina būti 17.45-17.55 val.

Dėl ribotų vietų skaičiaus – apie dalyvavimo patvirtinimą, pranešime e.paštu.

Jei turite klausimų rašykite: vaida.burokiene@gmail.com

#MoterysMoterims #SkirLaikoSau
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question