Pieteikšanās Copernicus Hackathon un Climathon Riga 2018 iesildīšanās semināriem
«Copernicus Hackathon and Climathon» ir starptautiska iniciatīva, kas vienlaikus notiek visā pasaulē, radot tūkstošiem satelītu datos balstītu ideju un praktisku risinājumu klimata pārmaiņu izraisītām problēmām dažādās pasaules vietās. 26. oktrobrī 24 stundu hakatons norisināsies Rīgā, kur starpdisciplinātas komandas meklēs risinājumus satelītu datu izmantošanai viedā un klimatam draudzīgā pilsētu pārvaldīšanā.
Nedēļu pirms hakatona notiks 3 hakatona iesildīšanas pasākumi – praktiski semināri – Cēsīs, Rīgā un Liepājā. Pasākumu dalībniekiem būs iespēja iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par Copernicus satelītu datiem, to pieejamību, datu apstrādes rīkiem un mūsdienu pilsētu izaicinājumiem klimata pārmaiņu kontekstā. Iesildīšanās pasākumu dalībnieki saņems Copernicus Academy sertifikātu, kas apliecinās lekcijās un darbnīcās iegūtās zināšanas un prasmes.

Lai labāk sagatavotos hakatonam, organizatori aicina vismaz vienam no katras komandas dalībniekiem apmeklēt kādu no iesildīšanās semināriem. Komandām, kuru pārstāvji būs apmeklējuši iesildīšanās seminārus, būs priekšrocības dalībai hakatonā.

Pieteikties Copernicus Hackathon un Climathon Riga 2018 iesildīšanās semināriem iespējams aizpildot šo pieteikuma formu! Lai pieteiktos 24 stundu hakatonam - Copernicus Hackathon un Climathon Riga 2018, dodies uz www.videsinstituts.lv!
Vārds *
Your answer
Uzvārds *
Your answer
Pārstāvētā organizācija *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
E-pasta adrese *
Your answer
Motivācija dalībai seminārā *
Your answer
Kurā pilsētā vēlaties apmeklēt semināru? *
Required
Vai plānojat piedalīties Copernicus Hackathon un Climathon Riga 2018, kas norisināsies 26. oktobrī? (Semināra mērķis ir sagatavot dalībniekus dalībai hakatonā, tāpēc priekšroka dalībai seminārā ir tiem, kas piedalīsies hakatonā) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy