Formularz zgłoszeniowy dla nauczycieli do projektu "Dbaj o klimat. Redukuj CO2"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Szanowna Nauczycielko, Szanowny Nauczycielu!
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym "Dbaj o klimat. Redukuj CO2", organizowanym przez Little Greenfinity. Udział w projekcie jest bezpłatny. Partnerem i sponsorem projektu jest BNP Paribas Securities Services.

Celem projektu jest edukacja klimatyczna a konkretnie poznanie przyczyn i skutków zmian klimatycznych oraz metod ich zapobiegania. Projekt składa się z 3 części:
1/ Szkolenie dla nauczycieli – prowadzone przez trenerki i edukatorki Little Greenfinity (wrzesień/listopad 2021 r.);
2/ Warsztaty dla uczniów – prowadzone przez przeszkolonych przez Little Greenfinity nauczyciela/li (październik/listopad 2021 r.);
3/ Konkurs dla uczniów pt. “Dbaj o klimat. Redukuj CO2” – nagrodą w konkursie jest realizacja projektu wyróżnionego przy wsparciu BNP Paribas Securities Services (listopad-luty 2022 r.).

Niniejszy formularz jest zgłoszeniem Waszej chęci udziału w bezpłatnym szkoleniu dla nauczycieli - bez względu na przedmiot, którego uczycie. Szkolenie ma potrójne korzyści:
- nabycie nowych umiejętności z zakresu nauczania swojego przedmiotu lub organizowania projektów edukacyjnych w szkole,
- zdobycie wiedzy i umiejętności w prowadzeniu warsztatów dla uczniów (2). Pokażemy i nauczymy, jak efektywnie i merytorycznie przeprowadzić warsztat, krok po kroku wraz z materiałami.
- odpowiedź na osobiste zainteresowanie najważniejszym wyzwaniem, przed jakim stoi ludzkość.

Szkolenia dla nauczycieli prowadzone będą od września do listopada.
Odbędzie się 10 szkoleń po 20 nauczycieli. Oznacza to, że projekt przeszkoli 200 nauczycieli. W związku z ograniczoną liczbą miejsc szkoleniowych, zapraszamy do zapisania się w miarę możliwości, jak najszybciej.

Czas trwania szkolenia to 3 godziny. Po zakończeniu szkolenia otrzymują Państwo zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na temat zmian klimatycznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz do dyspozycji zainteresowanych nauczycieli. Odpowiemy na pytania i udzielimy dodatkowych informacji dot. projektu i kampanii: email - hej@redukujCO2.pl, tel. 692 918 093.
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Nazwa szkoły *
Dokładny adres szkoły *
Województwo: *
Nauczyciel/ka jakiego przedmiotu? *
Nauczyciel/ka których/ej klas/y? *
Preferowane dni i godziny szkolenia. *
Poznajmy się! Zachęcamy do napisania 2-3 zdania o sobie.
Skąd dowiedziałaś(eś) się o szkoleniu? *
Zapoznałam/łem się z poniższymi warunkami uczestnictwa. *
Required
WARUNKI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE
1. Projekt jest skierowany do wszystkich szkół średnich na terenie całej Polski. Nauczyciel/ka uczestnicząc w projekcie (w tym w szkoleniu) deklaruje, że uczy w szkole średniej (liceum, technikum, szkole zawodowej, publicznej lub prywatnej).

2. Nauczyciel/ka zgłaszając się do projektu zobowiązuje się poprowadzić przynajmniej jedną sesję warsztatów z grupą minimum 15 uczniów. Nauczyciel/ka może prowadzić nieograniczoną ilość sesji warsztatów. Warsztaty dla uczniów, nauczyciel/ka deklaruje poprowadzić w terminie do 31.12.2021 r.

3. Wszystkie materiały szkoleniowe (dla nauczycieli) oraz warsztatowe (dla uczniów) otrzymacie Państwo bezpłatnie od organizatorów.

4. Po otrzymaniu przez organizatora formularza zgłoszeniowego, uczestnik/uczestniczka otrzyma e-mail potwierdzający dokonanie rejestracji oraz informację dot. organizacji szkolenia (link do spotkania online oraz termin).

5. Na jednej sesji szkolenia przyjmujemy maksymalnie 20 uczestników. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu.

6. W związku z ograniczoną ilością miejsc na szkoleniu, w przypadku rezygnacji z udziału w projekcie/szkoleniu, prosimy o informację w terminie pilnym, na adres hej@redukujCO2.pl
INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Little Infinity Virginie Little (Little Greenfinity), organizatora projektu "Dbaj o klimat. Redukuj CO2" na potrzeby organizacji szkolenia. Jestem świadom/a, iż posiadam dostęp do treści moich danych osobowych i mam możliwość ich zmiany. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż niniejsza zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym momencie odwołana, co będzie równoznaczne z usunięciem mojego adresu e-mail z bazy danych Little Infinity. *
Required
Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisu na newsletter Little Greenfinity. Jestem świadom/świadoma, iż niniejsza zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym momencie odwołana, co będzie równoznaczne z usunięciem mojego adresu e-mail z bazy danych Little Infinity. *
Required
PYTANIA?
W razie pytań prosimy o kontakt e-mailem na adres hej@redukujCO2.pl
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy