Závazná přihláška na seminář k programu LIFE
I v letošním roce Národní kontaktní místo pro program LIFE pořádá základní a specifické semináře pro předkladatele žádostí o grant.

Základní seminář v Praze a v Brně bude zaměřen obecně a poskytne základní informace o programu, o národní i evropské výzvě a o finančních příležitostech, které LIFE nabízí. Tento seminář je určen spíše těm, kdo se s programem teprve seznamují.

Kdo již LIFE zná, využije spíše 2 typy specifických seminářů. V rámci těchto seminářů pořádaných v Hradci Králové, Olomouci a Praze budou kromě informací o programu LIFE představeny následující prioritní oblasti programu:

1) prioritní oblast Příroda a biodiverzita (NAT/BIO) a Správa a informace v oblasti životního prostředí (GIE) a Správa a informace v oblasti klimatu (GIC). V těchto oblastech jde spíše o zájemce z řad neziskových organizací, univerzit a výzkumných institucí nebo veřejné správy.

2) prioritní oblast Životní prostředí a účinné využívání zdrojů (ENV), Zmírňování změny klimatu (CCM) a Adaptace na změnu klimatu (CCA). V těchto oblastech jde zejména o zájemce z řad soukromých firem a podniků, vědeckovýzkumných institucí, svazů, nebo měst.

Seminář v Praze se koná v budově Ministerstva životního prostředí, v Brně v Knihovně Jiřího Mahena, semináře v Hradci Králové na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje, v Olomouci na Magistrátu města Olomouce a v Praze v budově Ministerstva životního prostředí. Zahájení seminářů se předpokládá mezi 9:00-10:00.

V rámci těchto seminářů bude možné klást dotazy k projektovým tématům, přípravě a administraci nebo hodnocení projektů LIFE.

Na semináře se, prosím, registrujte prostřednictvím tohoto formuláře. Kapacita seminářů je omezena.

Email address
Jméno
Your answer
Příjmení
Your answer
Organizace
Your answer
Vaše telefonní číslo
Your answer
Mám zájem o účast na semináři:
Vyberte jednu nebo více možností.
Dotaz pro Podprogram klima
Your answer
Dotaz pro Podprogram životní prostředí
Your answer
Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním tohoto formuláře a stisknutím tlačítka Odeslat dobrovolně souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých údajů Národním kontaktním místem programu LIFE (Ministerstvo životního prostředí, Odbor finančních a dobrovolných nástrojů, Oddělení programů EU) za účelem jejich zařazení do databáze zájemců o další emailové informace o programu LIFE. Souhlas lze kdykoli odvolat odesláním e-mailu na adresu life@mzp.cz
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms