Pytania dla grupy docelowej
KOMPENDIUM PERIEGESIS

Projekt PERIEGESIS jest finansowany przez UE i jest projektem KA2 ERASMUS+. Uczestniczą w nim Francja, Włochy, Grecja, Cypr i Polska. Ostatecznym celem jest pomoc w szkoleniu pracowników muzeum, którzy mają kontakt z odwiedzającymi, aby mogli wchodzić w interakcje/komunikować się z osobami DHH (niesłyszącymi i niedosłyszącymi).
https://periegesis.eu/

POUFNOŚĆ

*Twoje spostrzeżenia są dla nas cenne. Twoja tożsamość pozostanie ukryta. Możemy ponownie skontaktować się z Tobą w celach związanych z realizacją projektu PERIEGESIS, numer: 2020-1-FR01-KA227-ADU-095076

Twoje dane są rejestrowane i przechowywane wyłącznie jako dane zebrane w ramach projektu PERIEGESIS, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (UE) 2016/679.

Organizacja może wykorzystać Twoje dane osobowe do poinformowania Cię o wydarzeniach i działaniach naszej Sieci, jeśli sobie tego życzysz. Twoje dane mogą być również wykorzystane do celów statystycznych (anonimowo).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Projekt sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko jego autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za jego zawartość merytoryczną.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy