Přihláška - PARDUBICE
Máme radost, že se s námi chceš rozvíjet.
Můžeš se začít těšit, protože Tě čeká kurz, na který jen tak nezapomeneš :)
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Kolik je ti let? *
Your answer
Znáš někoho, kdo se na kurz hlásí? *
Pokud ano, napiš nám v jakém vztahu jste, ať víme do čeho jdeme. Přátelé, sourozenci, partneři...
Your answer
Jaké máš zkušenosti s jinými seberozvojovými kurzy? *
Your answer
Představ se nám, ať víme s kým budeme mít tu čest. *
Popiš se nám podle sebe. Nepiš to, co si myslíš, že bychom chtěli slyšet ;) Min. 600 znaků.
Your answer
Popiš nám, z jakých důvodů se hlásíš na kurz. *
Napiš nám to podle sebe. Nepiš to, co si myslíš, že bychom chtěli slyšet. Min. 800 znaků.
Your answer
Jak jsi se o kurzu dozvěděl?
Your answer
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Kurz improvizace není terapie ani divadelní kroužek. Cílem kurzu je poznat víc sám sebe skrze divadelně improvizační techniky ve skupině. Abychom udrželi skupinovou dynamiku a návaznost témat, potřebujeme Tvoji 80% účast. V opačném případě by to mohlo ohrozit Tvou účast na kurzu jako takovém.

ČAS A MÍSTO
Kurz bude probíhat každé ÚTERÝ od 17.45 do 20.45 od 22. září do 8. prosince 2020 v Natura Parku: Štolbova 2874, 530 02 Pardubice. Jedná se o 12 lekcí po 3 hodinách.

CENA
4 900 Kč pro přihlášky zaplacené do 31. 7. 2020
5 500 Kč pro přihlášky zaplacené po 31. 7. 2020

PLATBA
Jakmile odklikneš odeslání přihlášky, podržíme Ti místo v kurzu po dobu 7 dní. Když nám do té doby dorazí na bankovní účet 2501474289/2010 účastnický poplatek, místo je na 100 % Tvoje. V opačném případě místo nabídneme jinému zájemci a to by byla škoda. Tak se toho raději rovnou pusť ;)

STORNO PODMÍNKY
S ohledem na výši nájmu peníze za kurz nevracíme. Vždy je možné za sebe sehnat náhradníka. V takovém případě Ti po jeho zaplacení rádi vrátíme plnou částku. V případě zdravotních problémů nebo nečekaných komplikací se domluvíme individuálně.

Informace Ti pošleme ještě na mail, abys je pak snadno našel/a.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Tvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Paleťáci, z.s., pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš s důležitými informacemi a zpracováním osobních údajů? *
Dokumentace *
Souhlasím s tím, že Paleťáci z.s. můžou dokumentovat kurz improvizace a fotky využít pro report a marketing svých aktivit na webu, facebooku a ostatních sociálních sítích. Pokud se mi nebude jakákoliv moje fotka líbit, vím, že ji stačí nahlásit na impro@paletaci.cz a bude neprodleně stažena.
Chceš vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní a zatím nic neplať.
Your answer
Zaplatí ti kurz zaměstnavatel přes Gallery Beta?
Chceš platit na splátky?
Vepiš sem, KDY a KOLIK peněz nám pošleš. Navrhni si to podle svých potřeb. Min. hodnota první splátky je 2 000 Kč.
Your answer
Prostor pro dotazy
Your answer
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Paleťáci :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy