Prisimink savas 90-ųjų istorijas
Kai pagalvoji apie 90-uosius, ką prisimeni pirmiausia? Pamėginsime atspėti – kasečių atsukinėjimą pieštuku? Žmonių grūstis Gariūnuose? Pirmą kelionę į Vakarus?

Kad ir kokie prisiminimai užplūstų, nekantraujame juos išgirsti! Todėl kviečiame pasidalinti savo 90-ųjų istorijomis.

Šios istorijos taps parodos „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ dalimi. Gal tavo pasakojimai virs parodos audiogidu, o gal žadins praeivių prisiminimus lauko reklamoje!

Jei nori prisijungti prie parodos kūrimo, papasakok mums savas istorijas užpildydamas šią formą.

Gali pasidalinti viena, pačia įsimintiniausia istorija, gali palikti ir kelias. Aprašyk jas kuo išsamiau. Nesijaudink, jei norėsi, vėliau kalbą paredaguosime, tad tiesiog pasakok, nesidrovėk.


AČIŪ!
Atsimeni Gariūnų prekybos oazę? Ar ir žiemą matuodavaisi džinsus stovėdamas ant kartono? O gal apkeisdavai „Zhiliton“ žaidimų mikroschemas? Papasakok savo nuotykius Gariūnuose, prižadame neteisti.
Captionless Image
Your answer
Turėjai kasetnyką ir visą kolekciją lietuviškos muzikos? Dievinai XXL ir nepakentei Dinamikos? Kurių lietuviškų grupių dainas mokėjai mintinai? Kokia muzika ar dainos lydėjo įvykius, kuriuos prisimeni iki šiol? Pasidalink istorijomis apie muziką.
Captionless Image
Your answer
Tėvas turėjo importinių mašinų verslą, o mama – kioską? Gal pats sukai kokį versliuką? Papasakok verslininko gyvenimą iš arti 90-aisiais.
Captionless Image
Your answer
Kas buvai – reiveris, reperis, metalistas? Be savo mylimiausių lenarų neišeidavai iš namų? Ir bėgdavai nuo tų, kurie nešioja treningus? Papasakok apie subkultūros, kuriai priklausei, gyvenimo ypatumus.
Captionless Image
Your answer
Buvai kietas, nes turėjai giminių Amerikoje? O gal ir pats lankeisi kažkur vakaruose? Kas ten buvo tikra egzotika? Papasakok apie savo įspūdžius 90-ųjų užsienyje.
Captionless Image
Your answer
Prisipažink, ar vaikščiodavai pas būrėją? Ar tikėjai ateiviais? Išsipasakok, klausom.
Captionless Image
Your answer
Gal 90-ieji tau buvo visai apie ką kita? Papasakok, kaip juos prisimeni tu!
Captionless Image
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MO muziejus. Report Abuse - Terms of Service