Podpůrné rodičovské skupiny pro rodiče dětí s autismem či Aspergerovým syndromem
PŘIHLÁŠKA
Milí rodiče,
předem děkujeme za váš zájem, který vás vedl k této přihlášce.

Dovolujeme si vám nabídnout podpůrné rodičovské skupiny. Vy jakožto hlavní pečující a odborníci na vaše děti si také zasloužíte podporu a pomoc, sdílení a případně také nové informace.

Proto vám nabízíme možnost setkávání se ve skupinách rodičů dětí a dospělých s autismem a Aspergerovým syndromem a to v rámci dvou kategorií - rodiče dětí do 14 let (včetně) a nad 14 let. Samozřejmě se můžete přihlásit do kategorie dle vaší volby i bez ohledu na věk vašeho dítěte.

Výhodou těchto námi organizovaných rodičovských skupin je možnost využít programu pro vaše děti, který jim bude připraven. Zajistíme tedy program jak pro vás tak pro vaše děti.

Rodičovské skupiny se budou konat 1x měsíčně, každou 3. středu počínaje 17. 1. 2018 a to v délce 1,5 hodiny v průběhu 16 měsíců (krom července a srpna).
Rodičovská skupina mladších dětí (do 14 let včetně) se bude konat od 16:30 do 18:00.
Rodičovská skupina starších dětí (od 14 let výše) se bude konat od 18:30 do 20:00.
Průvodci rodičovskými skupinami budou manželé Panáčkovi (dr. Panáčková - systemický rodinný terapeut, dr. Panáček - kognitivně behaviorální terapeut ve výcviku).

Poplatek za účast na rodičovské skupině činí za účastníka rodičovské skupiny 50,- Kč a to ve formě 6ti měsíčního vstupného v ceně 300,- Kč/osoba. V rámci této ceny je započtena úhrada pronájmu prostor a zajištění drobného občerstvení, případně program pro vaše děti.
Email address *
Jméno a příjmení: *
Přihlašuji se do skupiny rodičů dětí: *
Vývoj dítěte se liší věkem. Péče o děti do 13 let a nad 13 let je v mnohém podobná, avšak také v mnohem rozlišná a vy jako rodiče řešíte jiné vývojové úkoly u svých dětí. Proto máte možnost zvolit si, do jaké skupiny byste chtěli docházet - zda do skupiny pečujících o děti do 14 let (včetně) a nebo nad 14 let.
Jméno a příjmení dítěte/dětí
Věk dítěte/dětí
Specifikace dítěte:
Zde vás prosíme o popis specifikace vašeho dítěte/dětí, jaké má záliby a koníčky, co jej baví a naplňuje. Také nám prosím popište, co vaše dítě nebaví, jak to na něm poznáme, jaké jsou projevy nevole či nesouhlasu a případně jaké strategie se vám ověřili při reakci na atypické chování (případně problémové). Uveďte prosím vše, co vás napadne. Tento popis bude sloužit pro vytvoření kvalitního programu pro vaše děti. Atypické (problémové) chování vašeho dítěte není překážkou v účasti ve skupině.
Telefon: *
Očekávání od podpůrné rodičovské skupiny včetně témat, které vás zajímají:
Souhlas se zpracováním uvedených údajů
Odesláním této přihlášky se aktivně a závazně přihlašuji na Podpůrné rodičovské skupiny a dávám souhlas organizaci MIKASA z.s. se zpracováním všech výše uvedených informací o mne a mém dítěti/mých dětech pro účely zajištění kvalitního a smysluplného programu. Tento souhlas platí po dobu realizace projektu - tj. do 6/2019.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy