Zgłoszenie do Rodzinnej Gry Miejskiej w Rudzie Śląskiej
Witaj!
Właśnie tutaj możesz zgłosić swoją drużynę do Rodzinnej Gry Miejskiej organizowanej w dniach 11-15 stycznia 2021 przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej.
Wypisując formularz wybierasz dzielnicę, na której terenie będziesz grać - dzięki temu organizatorzy będą kierować do Ciebie bezpośrednie wiadomości w tej sprawie.

Masz pytania?
Pisz na rodzinnagra@nereusz.pl
Dane osobowe
Formularz, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego i numeru telefonu – są to dane, które pozwolą nam potwierdzić przyjęcie twojego zgłoszenia i/lub odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach skontaktowania się z Tobą oraz realizacji Rodzinnej Gry Miejskiej w Rudzie Śląskiej.

Klauzula informacyjna
Warto wiedzieć, że:
1) Administratorem podanych danych osobowych stanie się Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza z siedzibą w Rudzie Śląskiej (ul.Lesna 37).
2) Inspektorem ochrony danych w Stowarzyszeniu jest Ewa Burek (ewa.burek@nereusz.pl).
3) Możesz się z nami skontaktować w sprawie gry pisząc na adres rodzinnagra@nereusz.pl
4) Podanie danych z zakresu imienia i nazwiska jest dobrowolne jednak niezbędne do złożenia zgłoszenia do gry. Bez podania tych danych nie będziesz mógł wziąć udziału w organizowanej inicjatywie.
5) W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz na ewa.burek@nereusz.pl.
6) Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celów – przeprowadzenia Rodzinnej Gry Miejskiej (przekazywanie codziennych informacji odnośnie scenariusza gry oraz kontakt w sprawie wyników gry) tj. do 19.01.2020 (godz. 22.00).
6) Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
7) Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Nazwa drużyny *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
imię i nazwisko lidera drużyny *
ilość osób w drużynie *
Lokalizacja gry
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
HALEMBA
RUDA (poniedziałek i wtorek - ten sam scenariusz gry)
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza. Report Abuse