ИНВЕСТИРАЈ ВО ГРАДОТ 
Пишете ни ги информациите за вас и/или вашата компанија, и ние ќе Ве исконтактираме за да закажеме состанок и да Ви ги претставиме можностите за инвестирање во активностите на МЕЛЕЕМ Скопје. 

Секогаш сме Ви достапни исто така за контакт на:
info@meleemskopje.com
071352427
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме  *
Email *
Телефонски број  *
Институција, организација, фирма *
Какви типови на производи продаваш, произведуваш или услуги нудиш *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy