Warsztat z asertywności 24-25.11.2018
Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją.”.
24-25.11.2018 w godzinach 14-18
Słowo "asertywność" w ostatnich latach stało się bardzo modne. "Bądź asertywna!", "Musisz być asertywny!", "W pracy musisz postępować asertywnie!", "Załatwię to asertywnie, nie przyjmę tej propozycji" - wszystko jest asertywne, więc czasem trudno połapać się w tym, co to tak naprawdę znaczy.
Jeżeli chcesz zdefiniować asertywność i dowiedzieć się, jak korzystać z niej w życiu codziennym, weź udział w bezpłatnych warsztatach "Komu i kiedy pokazać który palec"! Podczas dwóch spotkań spróbujemy odpowiedzieć na pytania:
• Jak efektywnie postawić i przyjąć zarzut?
• Co jest naprawdę moje, a co tylko wydaje mi się moje?
• Jaka jest procedura działania z osobami, które mają od nas wyższą i/lub niższą rangę?
• Co oznacza "siła mniejszości"?
• Tolerancja czy nietolerancja?
Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
UWAGA! Formularz nie przesyła informacji zwrotnej. Po przesłaniu danych są Państwo automatycznie zapisani na listę. Przed warsztatem kontaktujemy się z uczestniczkami/uczestnikami w celu potwierdzenia uczestnictwa.
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa w formie Newslettera na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service