Дискусійний клуб на тему «Стан реформ в Україні: куди рухатися далі?»
Фонд «Відкрий Україну» запрошує на зустріч дискусійного клубу «Відкрий світ» із колишнім міністром фінансів Словаччини, головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іваном МІКЛОШЕМ на тему «Стан реформ в Україні: куди рухатися далі?».

Зустріч відбудеться у четвер, 5-го жовтня, о 19:00 за адресою: вул. Богдана Хмельницького 8/16, «Арт-Хаб» (приміщення «Укрінформу»).

Під час Дискусійного клубу словацький політик зосередить увагу на програмах, які Україні вже вдалося реалізувати в рамках реформаторських заходів, які перспективи чекають на Україну в разі успішного продовження реформ та який досвід може бути використаний для трансформації, щоб населення країни відчуло зміни в державному секторі.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація на подію обов’язкова за посиланням:

Робоча мова заходу - англійська.

Для інформації:

Дискусійний клуб «Відкрий світ» – освітній проект Фонду «Відкрий Україну» для соціально-активної молоді. Його мета – виховання нового покоління відповідальних лідерів. Кожен місяць Фонд ініціює лекції з відомими експертами, політичними та громадськими діячами для обговорення шляхів ефективних рішень соціальних проблем в Україні і світі.

Іван МІКЛОШ – архітектор успішних системних реформ Словаччини. Був заступником прем’єр-міністра і міністром фінансів Словацької Республіки (2002-2006, 2010-2012), заступником прем'єр-міністра з питань економіки (1998-2002), і міністром з приватизації (1991-1992). Протягом 2006-2010 рр. і 2012-2016 рр. був членом парламенту Словаччини.
У 2014 році очолив словацьку експертну економічну організацію MESA10, став членом Міжнародної консультативної ради Національної ради реформ України, а також платформи VoxUkraine. До квітня 2016 року був головним радником міністра фінансів України і міністра економічного розвитку і торгівлі України.
З квітня 2016 року є головним економічним радником Прем'єр-міністра України і головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR). Він також є одним із засновників Центру економічної стратегії (ЦЕС).
Іван Міклош - один із провідних діячів економічної трансформації Словаччині. Сприяв вступу Словацької Республіки в ОЕСР і розпочав ефективну податкову реформу. Пан Міклош очолив програму уряду з реструктуризації економіки і фіскальної консолідації. Другий уряд Дзурінди (2002-2006) отримав дуже реформістську репутацію завдяки заходам жорсткої економії і комплексної програми структурних реформ (податкової, соціальної сфери, пенсій, охорони здоров'я, державних фінансів, ринку праці) за підтримки Івана Міклоша.
Завдяки цим реформам Словаччина приєдналася до Єврозони в 2009 році. У 2004 році пан Міклош був визнаний Euromoney кращим міністром фінансів року і кращим реформатором World Bank´s Doing Business report.
Іван Міклош є автором декількох книг: «Книга реформ» (2005 рік), «Переписуючи правила» (2001), а також десятків досліджень і статей в ЗМІ.

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви дізналися про подію? *
Якщо у Вас є запитання до спікера, будь ласка, вкажіть його
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy