Tiešsaistes demokrātijas kafejnīca
Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar biedrību "19 Naglas" aicina piedalīties tiešsaistes demokrātijas kafejnīcā, kas norisināsies 2021. gada 11. novembrī no plkst. 14:00 līdz 16:00. Pieteikšanās ir atvērta līdz 2021. gada 9. novembrim.

Links, lai pieslēgtos Zoom platformai, kur norisināsies tiešsaistes pasākums, tiks izsūtīts uz norādīto dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas apstiprinājuma.

Pasākums norisinās projekta "Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai" (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Jūsu vārds, uzvārds *
2. Jūsu e-pasts *
3. Pārstāvētā organizācija: *
Uz tikšanos pasākumā!
Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. Jūsu kontaktinformāciju izmantosim tikai ar mērķi sniegt informāciju par forumu un pēc tam par progresu un kopējiem rezultātiem. Dalībnieku saraksts tiks uzrādīts arī projekta finansiālajam atbalstītājam.
Tiešsaistes pasākuma laikā tiks veidoti ekrānšāviņi un diskusija tiks ierakstīta ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy