Zamówienia na gadżety JLT
Cześć :) Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze jazz-like-thatowe gadżety :) Do wyboru koszulki, worki na plecy oraz przydatne na każdym treningu i imprezie ręczniczki ;) Poniżej przedstawiamy cennik. Te gadżety tworzyliśmy nie tylko z myślą o promowaniu naszej szkoły, ale przede wszystkim jako o formie wsparcia, które możesz nam okazać w pandemicznym czasie. Każdy gadżet to cegiełka, która jest dla nas realną pomocą. Gdybyś więc miał(a) ochotę wpłacić kwotę wyższą niż sugerowana, to będziemy Ci dozgonnie wdzięczni :) Dziękujemy też za wszystkie darowizny, które do nas wpłynęły w ostatnich miesiącach.

Zamówienia zbieramy do 10 marca! Po tym terminie potrzebujemy dwóch-trzech tygodni na ich realizację, w zależności od ilości :)

1 Koszulka = 65 zł
2 koszulki = 115 zł (dla większej ilości 10% zniżki)
1 worek lub plecaczek = 65 zł
1 ręczniczek = 25 zł
Zestaw koszulka + worek/plecaczek = 120 zł
Zestaw: koszulka + worek/plecaczek + ręczniczek = 140 zł

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas e-mail z podsumowaniem zamówienia oraz dane do płatności. Wszystkie zamówienia będzie można odebrać w Jazz Like That (Rynek Gł. 34). Istnieje też możliwość wysyłki kurierem lub paczkomatem InPost w cenie 13 zł. W przypadku wyboru wysyłki, wpisz w uwagach do zamówienia swój numer telefonu, adres do wysyłki kurierem lub kod paczkomatu, do którego ma zostać nadana paczka.

Miłego wybierania!
Email address *
Imię i nazwisko *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Jazz Like That. Report Abuse