Interview mentorů
Jedním z klíčových prvků, které tým Growth nováčkům poskytuje v rámci Domovské stránky, je mentorský modul. Tým Growth se na něj chce v nejbližší době znovu zaměřit, a vytvořit nástroje, které budou usnadňovat práci mentorům.

Za tímto účelem přijmula Nadace Wikimedia novou členku týmu, která se bude věnovat návrhům funkcí usnadňující práci mentorů, Olgu Tichonovskou. Ta by si ráda promluvila s různými mentory z různých projektů, aby tak získala lepší přehled o tom, co mentoři ke své práci potřebují, a jak by jim ji Nadace Wikimedia mohla usnadnit.

Pokud o takové interview máte zájem, prosím, vyplňte tento formulář, abychom s Vámi později mohli dohodnout podrobnosti. Interview se může uskutečnit v angličtině, ruštině nebo němčině. Pokud ani jeden z těchto jazyků neovládáte na dostatečné úrovni, můžeme zvážit tlumočení rozhovorů. Vzhledem k časové náročnosti bychom se tomu ale rádi vyhnuli.

Děkuji,

Martin Urbanec
komunitní ambasador české Wikipedie
Wikimedia Foundation
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vaše uživatelské jméno na Wikipedii *
V jakém jazyce byste rádi interview absolvovali? *
Interview proběhne přímo s novou členkou týmu, která bude na funkcích pro mentory pracovat. Preferujeme proto rozhovory v angličtině, ruštině či němčině. Pokud neovládáte ani jeden z těchto jazyků, můžeme zvážit tlumočení z češtiny.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wikimedia Foundation. Report Abuse