Rejestracja TEDxTarnow 2018
TEDxTarnow 2018 odbędzie się w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie dnia 24 czerwca 2018 roku od 14.00 do 20.00. Nasz tegoroczny temat brzmi: "Local or Global". Całodziennemu wydarzeniu towarzyszyć będą wystąpienia mówców, wstępy artystyczne oraz pokazy – to będzie niezwykły czas, na którym nie może Cię zabraknąć!

TEDxTarnow posiada wystandaryzowany system zarządzania uczestnikami. Na wydarzenie nie można się dostać według zasady - "kto pierwszy ten lepszy". Analizujemy zgłoszenia pod względem tego jak bardzo możesz zainspirować się naszym wydarzeniem i jak bardzo może ono oddziaływać na Ciebie w późniejszym czasie. Premiujemy zgłoszenia osób, które szukają inspiracji bądź pragną inspirować innych. Więcej szczegółów o idei naszego wydarzenia oraz informacje na temat prelegentów znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.tedxtarnow.com

Proces rekrutacji jest dwuetapowy i samo zgłoszenie się na Wydarzenie nie gwarantuje w nim udziału. Proszę poczekaj, w szczególności jeżeli jesteś spoza Tarnowa z rezerwacją noclegu oraz organizacją transportu na miejsce wydarzenia. Wybrane osoby otrzymają od nas spersonalizowany link potrzebny do zakupu biletu na wydarzenie. Jeżeli odrzucimy twoje zgłoszenie, wiedz że nie wynika to z naszej złej woli, ale ze standardów zarządzania publicznością w ramach udzielonej na zorganizowanie wydarzenie licencji.

Jeżeli otrzymasz od nas zaproszenie do zakupu biletu oraz spersonalizowany link do jego zakupu, będziesz miała/miał dokładnie 48 godzin na zakup biletu, tj. umieszczenie opłaty za udział w wydarzeniu. Proszę, zatem bądź czujna/czujny i nie przegap korespondencji od nas.

Cena biletu to 50,00 pln /plus opłaty manipulacyjne/. W cenie biletu wliczony jest udział w całym wydarzeniu, lunch oraz udział w afterparty.

Powodzenia i do zobaczenia!
Załoga TEDxTarnow

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Skąd jesteś? *
Your answer
Napisz proszę, parę słów na swój temat *
Your answer
Czego oczekujesz po konferencji TEDxTarnow? *
Your answer
Informacja o polityce ochrony danych osobowych
Uzupełniając ten formularz oraz wysyłając do nasz swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na to by Zespół TEDxTarnow przetwarzał, uzyskane w procesie rekrutacji informacje, zgodnie z obowiązującym prawem Unii Europejskiej. Tylko członkowie Zespołu TEDxTarnow posiadają dostęp do danych o których powyżej. Masz prawo do zarządzania swoimi danymi: prawo do żądania ich trwałego usunięcia, bądź edycji. Przetwarzamy dane wyłącznie do celów organizacji wydarzenia pn. TEDxTarnow. Twoje dane są bezpiecznie, nie będziemy ich używać do celów komercyjnych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms