Formularz zgłoszeniowy do projektu „Koła w ruchu - projekt wsparcia studenckiej działalności naukowej w województwie pomorskim"
Zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do projektu „Koła w ruchu - projekt wsparcia studenckiej działalności naukowej w województwie pomorskim" realizowany dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Projekt jest skierowany do studentów i studentek działających w uczelnianych organizacjach naukowych na terenie województwa pomorskiego.

Projekt składa się z 4 etapów:
1. Szkolenia przeprowadzone przez ekspertów fundacji (praca zespołowa, praca projektowa, pozyskiwanie środków oraz kształtowanie postaw liderskich)
2. Szkolenia przeprowadzone przez koła naukowe - każde koło będzie mogła zgłosić temat warsztatu, który chce przeprowadzić. Tematy cieszące się największą popularnością zostaną przez Was zrealizowane.
3. Projekty wykonywane na zlecenie pracodawców
4. Warsztat Hurra

Rekrutacja trwa do 15 października!

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w projekcie prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza.


W razie pytań informacji udziela:
Koordynator projektu
Patrycja Rajek,
prajek@fundacjapsc.pl

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres email *
Your answer
Nazwa uczelni *
Your answer
Nazwa koła naukowego
Your answer
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). *
"Wyrażam zgodę na nieograniczone czasowo wykorzystanie mojego wizerunku w formie publikacji na stronie www oraz mediach społecznościowych przez Fundację PSC w związku z realizacją projektu „Koła w ruchu - projekt wsparcia studenckiej działalności naukowej w województwie pomorskim„. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili cofnąć, zaś Fundacja PSC ma 30 dni od cofnięcia zgody na usunięcie mojego wizerunku ze źródeł publicznych" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja PSC. Report Abuse - Terms of Service