Závazná přihláška na workshop "Tak tohle neprojde"
Termín konání: 5. března, 17:00-21:00, R103 (PedF UK, M. Rettigové 4)

Jaký bude průběh workshopu?
V tomto workshopu budete mít možnost seznámit se atraktivní formou s historickými reáliemi. Zažijete narozeninovou oslavu jednoho z účastníků, který dostane jako dárek samizdatové vydání hry od zakázaného autora. Co jste schopni obětovat pro svobodu slova?

Jaká jsou témata workshopu?
Samizdat, cenzura, lidská práva, mediální a čtenářská gramotnost.

Chcete na vlastní kůži poznat, jak svým žákům zprostředkovat některou z etap novodobých dějin? Zajímáte se o rozvíjení emoční a sociální inteligence a komunikačních dovedností? Přijďte na workshop, který bude probíhat pod vedením vyškolených lektorů z organizace Post Bellum, kteří mají zkušenosti s dramatickou výchovou, hraním rolí a absolvovali pedagogicko-psychologické vzdělání.

Workshop je zdarma.
Minimální počet účastníků: 10
Maximální počet účastníků: 15

Jméno a příjmení *
Your answer
Kontaktní email *
Your answer
Odkud jsem se dozvěděl/a o akci?
Your answer
Jsem...
Uděluji tímto Studentskému spolku Agora, IČO 01495950, se sídlem Myslíkova 208/7, Praha 1 - Nové Město 110 00, jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých výše uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení a e-mailu, a to pro účely workshopu "Tak tohle neprojde". Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese info@spolekagora.cz. Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Studentský spolek Agora z.s.. Report Abuse - Terms of Service