„A POTEM ŻYŁA DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE!” Warsztaty dla kobiet, które chcą odzyskać swoje szczęście po rozstaniu.
Zapraszamy na majowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej - równo 4 lata od pierwszego :)
CEL warsztatu
Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z poczuciem własnej wartości płynącej z tego KIM jesteś. Być może pragniesz też własnego uśmiechu do siebie gdy spoglądasz rano w lustro, zanim zrobisz makijaż. Marzysz o docenieniu i spokoju, gdy myślisz o przyszłości. Może pragniesz żyć z lekkością i wierzyć w siebie.
Brakuje Ci umiejętności zaufania innym, nawet gdy robią oni coś ważnego dla Ciebie.
Widzisz swoje pojawiające się lęki, które powodują, że coś Ciebie blokuje. Wiesz czego chcesz, ale nie wiesz co zrobić, aby to osiągnąć. 
Chcesz odzyskać szczęście, siebie samą i radość w życiu? Bez straty kilku długich lat.
Jeśli jesteś kobietą, która chce znowu cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami DOŁĄCZ DO NAS! Wśród bliskich, podobnych nam kobiet nabierz wiary oraz pewności siebie. Jeśli pragniesz dla siebie więcej i nie chcesz nadal ponosić kosztów rozstania w swoim życiu.
Twoje korzyści:
Na warsztatach pomożemy Ci:
- określić czego naprawdę pragniesz i co jest dla Ciebie ważne,
- obejmiemy uwagą Twoje obawy, blokady i przekonania, które stoją na Twojej drodze do szczęśliwego życia po rozstaniu,
- opracujemy działania i sposoby, które pomogą przezwyciężyć to co odbiera Ci moc.

To będzie Twój najważniejszy krok do tego aby stać się SZCZĘŚLIWĄ.
Uwierzysz w siebie!
Kiedy zobaczysz to, na czym chcesz się skoncentrować zaczniesz szybciej i skuteczniej urzeczywistniać wizję swojego szczęśliwego życia.

PLAN warsztatu
1. Życie z lotu ptaka - Wizja idealna Twojej przyszłości.
2. Budowa z lekkością bezpiecznej drogi do poczucia własnej wartości.
3. Klucze do Twojego szczęścia.
4. Rzeczywistość, czyli co zrobić, aby nie utknąć i odzyskać szczęście.
Prowadząca:
Anna Gumińska,

Coach kryzysowy z certyfikatem honorowanym przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne i Akademię Coachingu Kryzysowego.
Trener, edukator, wykładowca, z certyfikatem potwierdzającym spełnienie 5 poziomów Europejskich Ram Kwalifikacji zgodnie z zaleceniem Parlamentu Europejskiego i Rady i standardami kwalifikacji zawodowych według MPiPS.
Life coach po podyplomowych studiach Life Coaching Start Up w Collegium Civitas i indywidualnym 100 godzinnym trenningu approved Coach Specifig Training Hours ICF.

Kiedy:
14 maja w godzinach 11.00-14.00. Prosimy jednak o przybywanie od godz. 10.30, abyście zdążyli złożyć zamówienia na pyszności serwowane przez Yerbaciarnię jeszcze przed rozpoczęciem warsztatu. 

Po warsztacie zapraszamy na godzinną sesję networkingu, podczas której możemy nawiązać ciekawe, zawodowe znajomości i/lub rozwiązać jakiś problem. Opowiemy sobie w czym możemy pomóc innym i czego sami szukamy oraz potrzebujemy.

Gdzie:
Yerbaciarnia Terere w centrum Warszawy.

WARSZTAT JEST BEZPŁATNY. Jedynym kosztem, jaki ponosimy, są zamówienia w barze. One gwarantują nam bezpłatną salę na spotkania.

ZAPISY
Obowiązują ZAPISY przez poniższy formularz.

Proszę uważnie wpisywać szczególnie adres mailowy - na niego dostaniesz informację, czy dostałaś się na warsztat :)

imię *
Your answer
nazwisko *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu (zostanie użyty tylko w sytuacji awaryjnej) *
Your answer
Skąd wiesz o TYM spotkaniu *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Współpracę Szkoleniową i QUO VADIS szkolenia psychoterapia coaching w osobie Katarzyny Spiridonow, zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rejestracji w bazie klientów oraz w celach marketingowych, obejmujących przesyłanie informacji drogą mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service