Latviešu Centra Nākotnes Komitejas Aptauja - Latviesu valodā
Aizveriet acis un iedomājaties sevi Latviešu centrā. Ko Jūs redzat? Varbūt redzat sevi savās ‘otrās mājās’ Centrā - tautas deju meģinājumā, latviešu skolā, skautos, gaidās, koŗa mēģinājumā, koncertā, teātra izrādē, kādā sabiedriskā notikumā, kāzās, vakariņās Umurkumurā… un Jūs drošvien pazīstat katru stūrīti!

Pagašo rudeni, Centrs veica neformālu aptauju. Ko mēs dzirdējām bija ka Latviešu centrs daudziem esot līdzīgs vecvecāku mājai – tāda mīļa, ērta, liela māja, kur mums ir daudz labas atmiņas un par ko mēs daudz nebēdājamies. Tā māja tur vienmēr būs, tāpat kā vecmamma, vai mūsu pašu vecāki, un viņi arī gādās par to māju, samaksās par visu, un tā māja mums vienmēr būs pieejama mūsu pašu vajadzībām, kad gribam iegriezties.

Diemžēl, dzīve tā nenotiek. Vecvecāki vairs nevar uzturēt to lielo māju. Tā ir arī noticis mūsu mīļam Centram. Mums ir jāsāk domāt par mūsu mājas nākotni jo vecmamma diemžēl vairs pati nevarēs visu padarīt un par visu samaksāt. Kā kurā katrā mājā, remonti ir vajadzīgi un tad arī jāsāk domāt, vai šī māja mums ir varbūt par lielu? Varbūt Jūs neziniet, bet ja atnākiet šeit pa nedēļas vidu vai vasarā, Centrā ir diezgan daudz tukšas telpas. Protams ir arī daudz labi apmeklēti sarīkojumi, bet ja šī ēka ir mūsu latviešu sabiedrības sirds, kāpēc mēs te nenākam biežāk?

Esam sākuši pārrunāt to jautājumu. Kas notiksies ar Latviešu centru nākotnē? Vai šodienas jaunatne turpinās te nākt? Vai vedīs savus bērnus uz latviešu skolu, tautas dejām, u.t.t.?

Centra valdes rīkojumā, LCCC Nākotnes komiteja laipni lūdz Jūsu palīdzību. Latviešu centrs šogad svin savu 40. pastāvēšanas gadu un mēs esam nonākuši krustcelēs. Mums ir ļoti vajadzīga Jūsu palīdzība lai nolemtu Centram nākotni.

Katrs no Jums mums ir svarīgs, un mēs gribētu visus uzklausīt, ar cerību ka visa latviešu sabiedrība mums iedotu savus ieteikumus. Visus ieteikumus protams nebūs iespējami īstenot, bet gribam dzirdēt ko visas paaudzes doma, kā viņi saredz Latviešu centra nākotni.

Visas atbildes šai aptaujai ir pavisam anonīmas. Ja Jums būtu kādi jautājumi variet sazināties ar Robertu Vagneru: roberts@latviancentre.org

Toronto Latviešu Centrs nav tikai šī ēka, bet arī mūsu latviešu sabiedrības kodols. Iedomājaties Toronto Latviešu Centru – pēc 10 gadiem? Pēc 20. gadiem? Ko Jūs te saredzat? Vai Jūs te nāksiet/atbalstīsiet Centru?
Vietu kur var veikt visu kas ir vajadzīgs; banka, skola, vēstniecības birojs, vairaku organizaciju birojs. Vieta kas atzīmē mūsu vēsture un mūsu vecāku/vecvecāku ceļu uz kanādu. Mākslas izstādes un jauno mākslienku atbalstīšanu. Vieta kur kaut kas vienmēr notiek.
Kas Jūs pievelk atnākt uz Centru? Kādi notikumi/sarīkojumi?
Your answer
Kādas jaunas nodarbības Centrā Jums interesētu?
Your answer
Kas trūkst Centrā?
Your answer
Kādas nodarbības vai sarīkojumi veicinātu citiem vairāk nākt/piedalīties Centra dzīvē?
Your answer
Kas Jūs atraida no Centra?
Your answer
Kas Jums te nepatīk?
Your answer
Zinot ka ar esošām finansēm nespējam uzturēt Centru, kā to pašlaik redzam, kas būtu vēlams?
Izīrēt lielu daļu no telpām (varbūt pat veselu stāvu) citām organizācijām/firmām?
Your answer
Pārdot un pārcelt Centru uz kādu citu vietu, piemēram Toronto pilsētas centrā, vai uz austrumiem, rietumiem, ziemeļiem, dienvidiem? Ieteikumi?
Your answer
Pilnīgi pārbūvēt Centru, uzceļot vēl stāvus ar dzīvokļiem/condominiums kuri ražotu kapitālu?
Your answer
Lielus remontos. Ja tad, kuras būtu:
Your answer
Nepieciešamas/kritiskas telpas vai iekārtes? Lūdzam atzīmējiet preferences.
Citi ieteikumi:
Your answer
Nevajadzīgas telpas vai iekārtes:
Your answer
Ko Jūs domājiet par sadarbību ar cittautiešiem vai Baltiešiem, kopīgi uzbūvēt jaunu sabiedrisko namu kas visiem kopīgi piederētu?
Your answer
Vai Jums ir kādi citi ieteikumi ko lai darītu ar Centru?
Your answer
Pie kuŗas paaudzes Jūs pederiet?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service