Beachvolejbalový turnaj Riviéra 2021
Organizátor si vyhrazuje právo na zrušení turnaje z důvodu nedostatku přihlášených závodníků nebo špatného počasí. Registrace je závazná.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení hráče (kapitán) *
Jméno a příjmení spoluhráče *
Název týmu *
Email *
Telefon *
Potvrzuji, že ani jeden z mého týmu nejsou profesionální ani registrovaní volejbalisté ani beachvolejbalisté. *
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, tj. informací o odstávkách, aktualitách a akcích, slevách, nabídkách společnosti STAREZ – SPORT, a.s.
Clear selection
Vyplněním registračního formuláře souhlasím s pravidly turnaje.Jsem informován/a, že poskytované osobní údaje jsou správcem STAREZ – SPORT, a. s., zpracovávány na základě právního důvodu plnění smlouvy za účelem vedení evidence a komunikace se zákazníkem, resp. jeho/jejím zákonným zástupcem, a s tím souvisejícími činnostmi. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány po dobu maximálně deseti let a nebudou předávány žádným zpracovatelům, vyjma subjektu, jehož produkt společnost využívá pro mailing a jen výhradně za účelem zasílání obchodních sdělení společnosti STAREZ – SPORT, a. s. Další informace ke zpracování osobních údajů správcem jsou volně dostupné na https://starez.sportujemevbrne.cz/gdpr. V rámci Beachvolejbalového turnaje Riviéra 2021 pořádaným společností STAREZ - SPORT, a.s budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace akce, které mohou být následně zveřejněny na webových stránkách společnosti, v tisku a v dalších médiích. Společnost STAREZ - SPORT, a.s., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy